demografia

Więcej o:

demografia

Wypowiedzi na forum o:

demografia

 • Demografia

  ;;h70qKG4MGyg;;;;DEMOGRAFIA UNII EUROPEJSKIEJ - co nas czeka? Mam świadomość, że Wolski wzbudza emocje i nie każdy się z nim zgadza. Wnioski z dyskusji: Europę, w tym Polskę, czeka imigracja. Tymczasem w Polsce temat imigracji jest traktowany po macoszemu. Najlepiej temat ogarnęli Duńczycy,

 • Re: Demografia: 68 proc Polek

  Interesowałas sie demografia w krajach, które nie maja podobnych problemów jak Polska? Bo ja owszem. Zerknij sobie łaskawie - demografia leci na Leb na szyje we wszystkich krajach, poza tymi, w których najpopularniejszym nadawanym imieniem jest Mahomet.

 • dawanie w szyję a demografia

  Kaczor miał rację? Moim zdaniem jest odwrotnie - jeżeli laska pije to sprzyja to demografii. Prosta sprawa - po alkoholu puszczają hamulce, dziewczyny stają się mniej wybredne, mniej ostrożne, mniej się wstydzą i mniej oglądają się na zasady. Jeżeli chcemy żeby było więcej dzieci to kobiety do 35

 • Re: Demografia nasza powszechna

  A jak to rozwiązuje problem demografii w Polsce? ? -- Miłość to sztuczka natury, która ma skłonić kobietę do rozmnażania.

 • Re: Problemy z demografia - zgadzacie sie?

  > Problemy z demografią są, od kiedy przestało "się mieć" dzieci, To tylko połowa "problemu" - druga połowa, to że zaczęło "się żyć" za długo.

 • Re: Demografia nasza powszechna

  simply_z napisała: > Kryzys polski ale przeciez troche tych ukrainskich bombelkow i matek w ciazy pr > zyjechalo. Dużo ich przyjechało. Radujmy się, demografia uratowana :)

 • Re: Problemy z demografia - zgadzacie sie?

  A kto powiedział, że kiedyś ludzie chcieli mieć dzieci? Problemy z demografią są, od kiedy przestało "się mieć" dzieci, a zaczęło się podejmować świadomą decyzję.

 • Re: Problemy z demografia - zgadzacie sie?

  Przyjąć emigrantów, kłopot z demografią się rozwiąze. Nie ma po co zmuszać Polek do rodzenia większej liczby dzieci, skoro w Afryce dzieci rodzi się aż za dużo.

 • Re: Problemy z demografia - zgadzacie sie?

  Nie, nie zgadzamy. Problem z demografią istnieje w głowie paru dziadersów, którzy chcieliby tak samo jak było. Nie jest tak samo i nie będzie. Problem z demografią w skali świata jest odwrotny do utyskiwań - ludzi rodzi się dużo, za dużo jak na skalę planety. Minęły czasy szczęśliwej niewinności pod

 • Re: Demografia nasza powszechna

  napisała: > Uważasz, że urodzenia są potrzebne? To może trzeba było rodzić Wręcz przeciwnie! Ziemia jest przeludniona i klimat przez to cierpi, a jak ktoś ma problem z demografią, to niech przyjmie migrantów z biednych krajów.