cięcia

Więcej o:

cięcia

Wypowiedzi na forum o:

cięcia

 • Wrocławianki - dobry fryzjer? świetne cięcia?

  Prośba do dziewczyn z Wrocławia - poszukiwany dobry fryzjer. Ma umieć ciąć - to warunek konieczny :) Może być jakiś ą ę mistrz, może być Pani Ola z osiedlowego centrum kosmetycznego - byle osoba ta była biegła w cięciu. Umiejętność cięcia tzn gorącymi nożyczkami byłaby mile widziana ale nie

 • ,,Alternatywą cesarskie cięcie''

  taniarada: > lekarze, uznając że życie kobiety jest zagrożone nie musieli dokonywać aborcji. Alternatywą > było cesarskie cięcie. Czyli rozciąć opakowanie (panią Izę), wyjąć zarodek i położyć... no właśnie, gdzie położyć odpakowany płód? Na stole? W łóżku? W inkubatorze? Ten płód nie był zdolny do

 • szybkie cięcie

  Jeśli potrzebujesz szybkiego cięcia swojej blachy ze stali nierdzewnej czy też czarnej lub aluminium. Zgłoś się do nas! Centrum Laserowe Veyna zrealizuję to w szybkim terminie. Zapraszamy na na naszą stronę www.

 • Dlaczego tyle tną drzew

  Tną na terenach osiedlowych jakby stawiali autostradę. Tną w lesie jakby miał zniknąć. Nie znam się na technologii, ale czy ono ma g nic czy suszyć się gdzieś wywiezione?

 • Spam na forum "Cesarskie cięcie"

  Forum eDziecko > Ciąża i poród > Cesarskie cięcie zostało dawno temu porzucone przez założycielkę. Nie wyznaczyła ona ani następcy ani żadnych moderatorek, więc nikt regularnie nie usuwa spamu. Teraz są to setki śmieci od lutego, a zgłosić tego nie ma jak. Może ktoś łaskawie naprawi tamto forum i

 • Ciąć czy nie ciąć?

  Czy miałyście kiedyś króciutkie włosy (pixie , w stylu niegrzecznego chłopca)? Nie żałowałyście cięcia? Czy typ urody ma tu waszym zdaniem znaczenie, albo kolor włosów? Tak się zastanawiam...

 • Profesjonalne cięcie stali

  Szukam firm, które zajmuje się laserową obróbką metali, dokładniej chodzi o cięcie stali . Musi być to ktoś, kto będzie w stanie wyciąć kilka małych detali. A tak przy okazji może wiecie jaka mniej więcej jest cena na rynku takiego cięcia laserowego? Zna się ktoś na tym?

 • Cięcie etatów w szkołach i szpitalach

  "Tarcza 4.0 zawiera także niepozorną zmianę przewidującą znaczące rozszerzenie ustawowego cięcia zatrudnienia i obniżania wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w budżetówce. Dotąd przepis mówił o administracji rządowej i jednostkach podległych i nadzorowanych przez rząd i poszczególne ministerstwa.

 • cięcie cnc

  Witam serdecznie. Mam pytanie - muszę zlecić wycięcie elementów metalowych dla mojej firmy i szukam firmy, która wykonuje cięcie cnc. Szukam w necie i wybrałam kilka potencjalnych firm, ale chciałam się najpierw doradzić zanim wybiorę. Możecie mi coś podpowiedzieć?

 • cięcie laserowe

  Witam. Piszę w imieniu taty. Potrzebuje on znaleźć firmę zajmująca się cięciem laserem, bo ma kilka elementów metalowych do wykonania, a sam nie ma jak tego zrobić. Szukam firmy, która mogłaby to wykonać. Możecie coś polecić?