ciąża

Więcej o:

ciąża

Wypowiedzi na forum o:

ciąża

 • Ciąża

  Zostałam dwa razy oszukana na tabletki poszły wszystkie pieniądze jakie miałam zostałam w sytuacji pod ścianą proszę o pomoc ciąża w jakiej się znajduje to sytuacja jest bardzo ciężka

 • Pomogę samotnej mamie lub kobiecie w ciąży

  Jeśli jesteś samotną mamą albo jesteś w ciąży i potrzebujesz pomocy mogę ci ją zaoferowac. Śmiało możesz pisać napewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie twojego problemu a moja pomoc będzie skuteczna. Jestem z małopolski i w tym rejonie oferuję pomoc. Mam 34 lata, nie zależy finansowo, aktywny

 • Matka Kamila w ciąży

  Podobno Jest w więzieniu, całą ciążę będzie pod ścisłym monitoringiem (nie łudzę się że ze względu na więzienie ale raczej na medialny charakter sprawy), dziecko ma szansę urodzić się bez FAS więc mam nadzieję że dojdzie do natychmiastowej adopcji. Natomiast co z innymi kobietami z podobnej

 • 'uratowana' ciąża

  Za pomoc w usunięciu której Justyna Wydrzyńska dostala wyrok. Masakra jakaś. Wyobraźcie sobie ze jesteście w przemocowym związku, absolutnie nie chcecie mieć dziecka a tu jesteście do tego zmuszone. Niepojęte. Co dalej? Rozstać się? Urodzić i oddać do okna zycia/ adopcji? A może zostawić tatusiowi?

 • sprzedam leki pozostałe po ciąży i in vitro,

  Sprzedam leki pozostałe po ciąży i in vitro: Luteina 50- 30 tabletek data wazn. 05.2025 - 10 zł Utroge stan 200mg- 2 całe opakowania (po 15 szt.) + 1 opakowanie 10 szt. - data wazn. 03.2024- 30 zł całość Prolutex 25 mg - 5 ampułek - data wazn. 07.2023 - 25 zł Estrogem 2 mg - 28 tabl. - data wazn.

 • Prowadzenie ciąży bliźniaczej enelmed Wawa

  Witam. Poszukuje najlepszego ginekologa do prowadzenia ciąży bliźniaczej w enelmed Warszawa. Jeśli nie tam to jakie poradnie przyszpitalne ciąż mnogich polecacie i których lekarzy?

 • Wypadanie włosów po ciąży i porodzie

  Miałam ogromny problem z wypadaniem włosów po ciąży. Przetestowałam różne rozwiązania, a teraz dzielę się swoimi doświadczeniami:

 • której po ciąży urósł nos i uszy

  Wczoraj na głównej gazety mignęła mi jakaś lili antoniak ( wth?) z tekstem że w ciąży rosną uszy i nos . Przyznać się, której urósł nos jak Pinokio i uszy jak u Urbana ps. mi po ciążach urosły cycki i niestety brzuchol...

 • Dobry ginekolog - zagrożona ciąża

  Dzień dobry szukam dobrego ginekologa w Warszawie który zna się na prowadzeniu i miał styczność z zagrożonymi ciążami. Siostra jest w ciąży i płód Ma podejrzenie agenezji nerki badz nerek, nie wiedzą lekarze jeśli nereka jest w jakim stopniu funkcjonuje o ile funkcjonuje , ma stwierdzone małowodzie.

 • Ciąża po 40

  Nie ja. Znajoma. Ciąża planowana. Na stanie ma dwoje małych dzieci. Jak ja zobaczyłam doznałam szoku. Na szczęście na tyle się cieszyłam że ja widzę że na twarzy raczej miałam "radosne zaskoczenie" niż "zwariowałaś! bug cię opuścił! Ty masz w nosie własne bezpieczeństwo i dobrostan obecnych dzieci!"