Brunei

Więcej o:

Brunei

Wypowiedzi na forum o:

Brunei

 • Przecena KOV po utracie koncesji w Brunei i słabej

  Przecena KOV po utracie koncesji w Brunei i słabej rekomendacji

 • Rząd Brunei chce odszkodowania od konsorcjum z udz

  Poszukiwawczo-wydobywcza spółka nie składa broni i walczy o odzyskanie koncesji dla Bloku M. Tymczasem w sprawie pojawił się nowy wątek - rządowa firma z Brunei domaga się odszkodowania za niedopełnienie zobowiązań.

 • Brunei

  Average Monthly Disposable Salary (After Tax) 1,825.72 S$ -Basic (Electricity, Heating, Water, Garbage) for 85m2 Apartment 125.00 S$ =x 14,60576 -Apartment (1 bedroom) Outside of Centre 1,033.27 S$ =x 1,7669341 -Price per Square Meter to Buy Apartment Outside of Centre 3,282.36 S$ =0,5562217 m2

 • Samochody Sultana Brunei

  ponizej link do scan'ow artykulu o samochodach Sultana kto chce bys Sultanem? :) ps. jakos nie widze wsrod jego samochodow zadnych DIESLI. czyzby na Brunei nie dotaral dotad wiedzy o superszybkich wyprzedzajacych wszystko dieslach??? miejmy nadzieje ze Sultan nie podziela herezji gloszonych przez

 • Re: Wielka wyprzedaż Sułtana Brunei

  a pozostałe przerobi na gaz . Flagową limuzyną Syłtanatu Brunei zostanie Toyota Prius.

 • MEERRKAT! Przeoczyles sprawe BRUNEI?

  Meerkat, jesli jestes taki madry, to dlaczego wymieniles jako cele potencjalnych atakow al-Kaidy Andorre, Lichtenstein, Monaco i San Marino, a nie wspomniales o BRUNEI, ktore rowniez jest malutkim, bezbronnym panstewkiem? Czekam na odpowiedz!

 • Sułtanat Brunei, na przykład, i inne.

  Sułtanat Brunei, na przykład, i inne. Gość portalu: blue bird napisał(a): > przymusu odprowadzania składek emerytalnych i zdrowotnych? Chętnie > się tam przeprowadzę. Proszę o poważne odpowiedzi.

 • Policja w Brunei zaczyna walic nielegalnych

  kijem w tylek (+ 3 miesiace wiezienia)!!! Mam nadzieje ze podobny system zostanie przyjety wkrotce w USA. -- GOD BLESS AMERICA!

 • meerkat NIE przeoczyl BRUNEI!

  Atakow na Brunei nie bedzie z cala pewnoscia, poniewaz jego sultan od lat przekazuje islamskim terrorystom olbrzymie sumy. Z innego powodu, by wyprzedzic twa kolejna krytyke, Przebrzydly Pedancie, nieprawdopodobny jest atak na KAJMANY. Powod: wszystkie wieksze organizacje terrorystyczne, mafia i

 • Ślub jeden z córek sułtana Brunei - księżniczki..

  Ślub jeden z córek sułtana Brunei - księżniczki Hajah Majeedah Nuurul Bolkiah z Khairula Khalilem przyciągnął tysiące widzów, a na uroczystości pojawili się goście z całego świata. Jedno jest pewne: ten ślub zdecydowanie przebija wesele Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha -- Moje forum: