apartamenty

Więcej o:

apartamenty

Wypowiedzi na forum o:

apartamenty

 • Mojego znajomego apartament

  Jego żona powiedziała mu, że musi sprzedać ten apartament na Central Park West, ponieważ go nie znosi i kupić następny na Upper East Side.. Znajomy miał już kupca, o którym powiedział, ze wkrótce zbankrutuje i wtedy , mój znajomy odkupi go za bezcen.

 • Deweloper Amaro Investment- sprzedaż apartamentów

  Firma Deweloper Amaro Investment zajmuje się budową domów i apartamentów. Aktualnie Amaro deweloper proponuje swoim klientom kompleks 22 apartamentów w Zielonej Górze. Wszystkie z budynków dewelopera cechuje nowoczesność, przestronność i wysoki standard. Ich lokalizacja również nie jest obojętna.

 • Re: ..apartament w górach - tak czy nie..?

  700 tys. z działką, a na działce te 3 apartamenty, dobrze rozumiem? A jaka powierzchnia apartamentów? Wykończenie pod klucz..? -- Don't trust your eyes It's easy to believe them

 • Re: Śmieszny apartament

  Dokładnie tak jest, my też wróciłyśmy zmarzniete ze spaceru, chodziło o to żeby się ogrzać, potem bym te 26 stopni wyłączyła. Ci co wynajmują te apartamenty mają węża w kieszeni.

 • Re: Śmieszny apartament

  Współczuję. Jesli apartament stał kilka dni pusty to ustawienie klimy na 26 stopni mało co da, jeśli mury są wyziebione. Nie zrozumiale jest dla mnie nagrzewanie pokojów klimatyzacja. A ogrzewanie podłogowe w łazience chociaż macie?

 • Re: ..apartament w górach - tak czy nie..?

  My budujemy i od razu sprzedajemy. Jesienią 3 apartamenty w Polańczyku, w 2023 finalizujemy 5 domków pod Szczawnicą. Ludzie oszaleli, kupują dziury w ziemi.

 • apartamenty laguna beskidów

  Witam , czy ktoś coś wie na temat apartamentów nad jeziorem żywieckim ? Bo chce zakupic taki. Chodzi mi o wykonawce i inwestoira , czy warto ?

 • Re: ..apartament w górach - tak czy nie..?

  Podziel się, proszę, przynajmniej szacunkowymi kosztami - ile za metr apartamentu (ok. 40 m, sypialnia i salon z aneksem)..? -- Don't trust your eyes It's easy to believe them

 • Re: ..apartament w górach - tak czy nie..?

  chlodne_dlonie napisała: > Podziel się, proszę, przynajmniej szacunkowymi kosztami - ile za metr apartamen > tu (ok. 40 m, sypialnia i salon z aneksem)..? > Z całym szacunkiem ale nazywanie 40metrowej klitki "apartamentem" to lekkie przegięcie ?

 • Re: ..apartament w górach - tak czy nie..?

  Tez o tym myślałam ale potem przeczytałam ze większość właścicieli apartamentów nie otrzymała gwarantowanego zysku w 2020 z tego powodu ze była pandemia i zakaz działalności hotelarskiej. Czytałam tez ze wiele firm działa niezbyt etycznie tzn. wypłaca zyski z kwot wpłacanych przez kolejnych klientów