), - zatrucie środowiska gazami wulkanicznymi, - destabilizacja ekosystemów. Tzw. Wielkie Wymieranie, ok. 252 mln lat temu, na przełomie permu i triasu. Zginęło 95% gatunków na planecie - największe z pięciu znanych nauce wymierań na planecie, wymieranie przy którym wymieranie dinozaurów 65 mln lat
Gatunki wymierały, wymierają i będą wymierać i apele jakiś śmiesznych organizacji - poza wyciągnięciem kolejnej kasy - można rozbić o kant du*y
A co mają "wymarłe" sklepy z tytułem "Warszawa wymiera"? Teza z sufitu.
Akurat w przypadku Łodzi mamy do czynienia z wymieraniem, niekorzystna struktura demograficzna jeszcze to przyspieszy.
Bo to -wymiera- było wyraźnie nakierowane na funkcjonowanie centrum, a nie na staruszków.
I to jest według ciebie wymieranie miast? Przecież tam był ścisk, więc chociaż trochę będzie luźniej.
Ziemia jest w fazie szóstego masowego wymierania gatunków. Niestety ten proces stale przyspiesza. W porównaniu do zeszłego stulecia nawet stokrotnie - uważają naukowcy. -- Moje forum: KSIAZKI,MUZYKA ..i Remarque Jeżeli naprawdę nic nie można poradzić, po co doprowadzać się do obłędu? ... Remarque
Niezadługo zaczniemy obserwować wymieranie wyborców PiSu skupionych na poł-wschodzie Polski w zawziętości aby nie dać się zaszczepić. Dobra Natura reguluje w ten sposób problem przeludnienia. Usiłował to robić Świątobliwy JP2 w Afryce przeciwstawiając się używania prezerwatyw w czasie AIDS tam
Mój wniosek jest taki, że sam fakt odpływu kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców nie świadczy o wymieraniu miasta. Nie wiem kiedy ostatni raz byłeś w Poznaniu albo czy w ogóle kiedyś byłeś, ale na wymierające to to miasto zdecydowanie nie wygląda i w 2024 roku miało 538
Nie wymiera Warszawa tylko zmieniają się miejsca, w których gromadzą się ludzie. Zobacz co się dzieje nad Wisłą, jak tam wszytko żyje