turystyczny

Wypowiedzi na forum o:

turystyczny

 • Deutsch fur Profis. Branża hotelrasko-turystyczna

  Dobry wieczór, szukam podręcznika Deutsch fur Profis, branża hotelarsko-turystyczna. Może ktoś ma do sprzedania. Książka nie jest dostępna księgarniach stacjonarnych, brak na OLX i Allegro. Jest tylko w księgarni Bookland w Opolu, ale bez możliwości wysyłki.

 • W jakich sklepach kupujecie ubrania turystyczne?

  Chodzi mi o konkretne nazwy sklepów, w których kupujecie odzież turystyczną, zwłaszcza taką w góry. Macie swoje ulubione sklepy i marki?

 • Miejscowości turystyczne, a sąsiedzi

  Czy kupując mieszkanie w nowym budownictwie w miejscowościach turystycznych np. Kołobrzeg, Świnoujscie itp. ma się stałych sąsiadów, czy raczej większość to mieszkania pod wynajem wakacyjny, a osiedla po sezonie pustoszeją? Czy chciałybyście tak na stałe mieszkać?

 • Re: Ubezpieczenie turystyczne - jakieś rady ?

  O ciekawe, ja kupuje u nich kilka razy w roku polise turystyczna i zawsze jest ok. Samochod tez tam ubezpieczam. Bez zarzutu jesli chodzi o obsluge (nie wiem, jak ze szkodami, odpukac nie zdarzylo sie). -- Rób co możesz i może to wystarczy, bo Jak nie ma rakiet, to nie trzeba tarczy.

 • Wiza turystyczna

  W wizie turystycznej nie podałam drugiego imienia które widnieje w paszporcie. Czy to będzie jakiś problem na którymkolwiek etapie podróży? Jak kupować bilety lotnicze - z podaniem dwóch imion tak jak w paszporcie czy jednego jak w uzyskanej wizie?

 • bon turystyczny-pytanie

  Próbuję aktywować bon. Postępuję zgodnie z filmem instruktażowym. Po wejściu w panel ogólny powinna pojawić się zakładka bon turystyczny, jednak nie ma tam żadnej zakładki z bonem turystycznym. Co robię nie tak?

 • Re: Pytanie turystyczno-lingwistyczne

  Terefere, niemiecki ostatnio mialam w LO, w Niemczech posluguje sie angielskim, ale jesli musze, kilka turystycznych zwrotow bez problemu wygeneruje, to samo z rosyjskim. Raczej ciezko zapomniec angielski, skoro doslownie atakuje z kazdego kata. -- Rób co możesz i może to wystarczy, bo Jak nie ma

 • Aktywny bon turystyczny

  Mam podać jutro kod bonu turystycznego. Czy mogę już go teraz aktywować?

 • Re: Miejscowości turystyczne, a sąsiedzi

  > w miejscowościach turystycznych np. Kołobrzeg, Świnoujscie itp. ma się stałych sąsiadów W Świnoujściu Lewandowscy, w Kołobrzegu Rzeźniczak. Nie wiem, może każe nadmorskie uzdrowisko ma swojego piłkarza?

 • Polećcie turystyczny wózek spacerowy

  Dziewczyny wy wszystko wiecie, potrzebuje polecenia wózka spacerowego ale dla sporego dziecka 16,5 kg 3 latka, turystyczny lekki, składany NIE parasolka bo mi do auta nie wchodzą. Widziałam określenie typu "podwieźdupka", ? No to coś w tym stylu. Taki do samolotu, na wakacje, do auta.