rowerzyści

Wypowiedzi na forum o:

rowerzyści

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    Rowerzyści łamią przepisy! Tu nie zgodzę się. Rowerzyści nie mogą łamać przepisów drogowych bo ich po prostu nie znają. Poza tym rowerzyści, przynajmniej u mnie to są święte krowy i wydaje im się, ze są panami na drogach.

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    napisała: > Rowerzyści łamią przepisy! Tu nie zgodzę się. Rowerzyści nie mogą łamać przepis > ów drogowych bo ich po prostu nie znają. Poza tym rowerzyści, przynajmniej u mn > ie to są święte krowy i wydaje im się, ze są panami na drogach. Widać, że sam nie masz roweru i nie jeździsz. Bo byś nie

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    napisała: > Jeżeli jadę samochodem i widzę rowerzystę to zawsze stosuję zasadę 100% nieu > fności Zasada 100% nieufności powinien stosować każdy kierowca w każdej sytuacji na drodze. To naczelna zasada kodeksu drogowego którą wpajają w krajach cywilizowanych. >bo wiem, ze obojętnie co się >stanie

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    W Holandii w kraju rowerzystów praktycznie bez kasków jeżdżą

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    x2468 napisał: > Rowerzyści na chodnikach uprawiający slalom pomiędzy pieszymi to bandyci którzy > za taka jazdę powinni być karani aresztem i pracami społecznymi. Skupianie się na rowerzystach to typowe odwracanie uwagi od poważniejszych problemów. Porównaj kolizję pieszego z rowerzystą, kolizję

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    napisała: > Poza tym rowerzyści, przynajmniej u mn > ie to są święte krowy i wydaje im się, ze są panami na drogach. Szokujące. Ale jednak prawdziwe. Takie kary wobec rosyjskich żołnierzy w bandyckiej agresji w Ukrainie. Rosjanie sami w to nie wierzą. Rowerzysta prowadzi pojazd wojskowy do ataku.

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    Mam rowerek i jeżdżę na nim rekreacyjnie. Jeżeli jadę samochodem i widzę rowerzystę to zawsze stosuję zasadę 100% nieufności bo wiem, ze obojętnie co się stanie to zawsze ja będę winny według prawa jakie panuje u mnie. Święte krowy, to są święte krowy i nic na to nie poradzisz. Często wymuszają

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    napisała: > Mam rowerek i jeżdżę na nim rekreacyjnie. > Jeżeli jadę samochodem i widzę rowerzystę to zawsze stosuję zasadę 100% nieu > fności bo wiem, ze obojętnie co się stanie to zawsze ja będę winny według p > rawa jakie panuje u mnie. Święte krowy, to są święte krowy i nic na to nie pora >

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    hordol napisała: > storima-coś ci się popieprzyło.wątek jest na zupełnie inny temat. Ponownie masz trudności z czytaniem. Wczoraj eksponowałeś kilkakrotnie wyrwany z kontekstu cytat. Mimo, że uprzejmie i merytorycznie zawracałem ci na to uwagę. > Poza tym rowerzyści, przynajmniej u mnie to są święte

  • Re: Rowerzyści łamią przepisy!

    . A tak naprawdę, to niektórzy kierowcy reagują alergicznie na rowerzystów nie dlatego, jakoby rowerzyści łamali przepisy częściej niż kierowcy. Tylko dlatego, że są ogólnie sfrustrowani ruchem ulicznym i na coś muszą zwalić swój wkurz. Najlepiej na coś widoczne gołym okiem zza kierownicy. Ale