restauracja

Wypowiedzi na forum o:

restauracja

 • Nektar czy sok- gniewnawymiana zdan w restauracji

  Osoba przychodzi do restauracji i zamawia z karty pozycje " sok grejfrutowy". Osoba zdrowo sie odzywia i zwraca uwage na nieprzetworzone jedzenie i oczekuje zgodnie z opisem soku 100 %. Osoba dostaje napoj z opisem nektar z cukrem i zawartoscia soku " co najmniej 55%". Osoba nie wypija napoju (nawet

 • Single bez wstępu do restauracji

  nie umieją liczyć. Single to więcej napiwków... -- trzebasiebawic napisała: > Wszystko się nadal sprowadza do tego, że człowieka traktuje się jako wartościow > ego jak ma drugą połówkę. A jak nie to jak chociaż miał. Po ślubie, albo chocia

 • Robienie zdjęć jedzeniu w restauracji to faux pas?

  Oświećcie mnie. Lubię robić zdjęcia jedzeniu, a niedawno dowiedziałam się, że fotografowanie posiłków czy napojów w restauracjach to faux pas i nie powinno się tego robić. Bez zdjęć jedzenia większość blogerów kulinarnych poszłaby z torbami...

 • Podpalono ulubiona restauracje Macrona

  - No i gdzie ten biedak teraz będzie się stołował ?

 • Symetryczność w restauracji

  Proszę znawczynie o odpowowiedź czy popełniłam faux pas. Zostałam zaproszona na spacer i "kawę", taką z płaceniem każdy za siebie. Już wcześniej fajnie nam się rozmawiało, więc chętnie się zgodziłam. Godziny wczesno popołudniowe. Spacer udany, tematów mnóstwo i dobra atmosfera między nami.

 • Re: Symetryczność w restauracji

  Poszliscie na kawe do restauracji? Skoro w tej restauracji sie znalezliscie to chyba doszliscie do wniosku ze jestescie glodni. Wnioskuje ze spacer w godzinach wczesnipopoludniowych przedluzyl sie i zglodnieliscie. Jesli nie, to dlaczego poszliscie do restauracji?

 • Re: Single bez wstępu do restauracji

  W dalekowschodnich restauracjach to norma, w sensie do sporej części japońskich/koreańskich restauracji nie wpuszczają pojedynczych osób.

 • Re: Symetryczność w restauracji

  Nie ma opcji zamówienia paelli dla jednej osoby (przynajmniej w normalnych restauracjach). Paelle zawsze zamawia się dla minimum 2 osob. Jeśli restauracja ?pozwala? na zamówienie dla 1 to albo kiepska restauracja albo paella to taka tapa czyli podana na talerzyki wielkości spodka od filiżanki.

 • Polska restauracja w Phoenix?

  Ktos wie czy jest w Phoenix AZ Polska restauracja do ktorej mozna zaprosic lokalnych ?

 • Re: Symetryczność w restauracji

  leanne_paul_piper napisała: > 1) nie ma restauracji w miejscowościach z agroturystyką Byłam lata temu w agroturystyce pod Sarbinowem nad Bałtykiem. Pamiętam, że odległość to jakieś 2km od miasteczka, chodziliśmy tam codziennie, a restauracje w Sarbinowie przecież są.