Puchar Świata

Więcej o:

• Zmiany w kalendarzu Pucharu Świata w skokach. Dodatkowy konkurs

Minionej zimy pandemia koronawirusa wprowadziła zamieszanie w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z powodu problemów z obostrzeniami odwołany został między innymi norweski cykl Raw Air, który został zastąpiony konkursem w Planicy, zaś weekend w Sapporo został zastąpiony dodatkowymi

• Tak Adam Małysz podsumował sezon Pucharu Świata w wykonaniu Polaków

, który zajął pozycję niżej. W Pucharze Narodów reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce, za Norwegami. Wyniki skoczków cieszą Adama Małysza, który uznaje ten sezon w wykonany kadry Polski za udany.  Adam Małysz ocenia występy Polaków w Pucharze Świata. Najlepsze momenty? "Na pewno

• Brodniccy karatecy przed Pucharem Świata

Komitet organizacyjny Mistrzostw Świata w Karate WUKF - Szczecin 2020 poinformował, że nazwa i ranga tegorocznej imprezy została zmieniona na Puchar Świata w Karate WUKF 2020. Światowa Unia Federacji Karate-Do (WUKF) podjęła tę decyzję ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa i

• Tak wygląda klasyfikacja generalna Pucharu Świata po konkursach w Zakopanem

klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Norweg ma 1542 punkty i o 525 punktów wyprzedza Markusa Eisenbichlera i o 678 punktów Kamila Stocha , który w niedzielę zajął 23. miejsce. Klasyfikacja generalna Pucharu Świata Za plecami Stocha znajdują się Johansson i Lanisek, którzy tracą do Polaka odpowiednio 114 i

• Zmiany, zmiany, zmiany. Tak wygląda klasyfikacja generalna Pucharu Świata

Rywalizacja o Kryształową Kulę jest już rozstrzygnięta. Zdobędzie ją Halvor Egner Granerud , który również nie wszedł w czwartek do czołowej trzydziestki konkursu. Jego przewaga jest jednak na tyle duża, że nie ma już szans, aby ktokolwiek Norwega wyprzedził. Klasyfikacja generalna Pucharu Świata

• Klasyfikacja generalna Pucharu Świata

Dominacja, nokaut, pokaz mocy. Do skoków Kamila Stocha zaczyna brakować określeń. Polak wygrał konkurs indywidualny w Lillehammer i powiększył swoją przewagę w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Tak wygląda klasyfikacja: Stoch ma 190 punktów przewagi nad Richardem Freitagiem. Dawid Kubacki

• Klasyfikacja generalna Pucharu Świata. Polak wiceliderem

Przed sobotnim konkursem najlepszym z Polaków w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata był Piotr Żyła, który przed tygodniem zajął piąte miejsce podczas konkursu w Wiśle. W sobotę w Ruce odbył się drugi konkurs w tym sezonie. Konkurs, w którym nasi skoczkowie wypadli dużo lepiej, bo do drugiej

Wypowiedzi na forum o:

• Na Puchar Świata (!?)

Witam! Chciałbym wyrazić swoją irytację sformułowaniem typu:"to było na Pucharze Świata w Zakopanem". W innym miejscu mówi się "odbędzie się Puchar Świata w Zakopanem". Moim zdaniem powinno się mówić o zawodach Pucharu Świata w Zakopanem. Przypomina mi to trochę jeszcze bardziej drażniące "załatwimy

• Puchar Świata

Od poniedziałku kluczowe spotkania dla naszej Kadry. Jak myślicie uda się awansować na Igrzyska? Czy może zgarniemy całą pulę po raz pierwszy w historii zdobywając Puchar Świata. 21 września to był piękny dzień rok temu... --

• ......PUCHAR ŚWIATA....

Wszystko o Pucharze Świata Na stronie: www. Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które odbędą się 16-18 stycznia w Zakopanem mają już swoją oficjalną witrynę internetową: www. Można tam znaleźć: Informacje bieżące o pucharowych zawodach w Zakopanem Informacje o historii powstania i

• Re: Puchar Świata 2020/2021

Puchar Świata 2020/2021: 1. Granerud 2. Eisenbichler 3. Stoch... 7. Żyła 8. Kubacki 16. Stękała No i się skończyło. Niedosyt mam wielki po ostatnich konkursach w Planicy. Kiepsko nasi wypadli, dużo gorzej niż można by przewidywać. :/ Dobrze przynajmniej, że Stoch nie stracił miejsca na podium

• Klasyfikacja Pucharu Świata

Chciał bym żeby Małysz był pierwszy w klasyfikacji pucharu świata ale to niestety już się chyba nie stanie!?

• .....Puchar Świata Zakopane 2008

Uwaga, uwaga, oferta ! Do 15 listopada 10% zniżki !!! Puchar Świata w Skokach Narciarskich ZAKOPANE 2008 -- AA

• Przyszły puchar świata AROSA

Jesteśmy już prawie w półmetku do przyszłego pucharu świata, kto wg was zapowiada się najlepiej i najpewniej ?! Dla przypomnienia macie tutaj artykuł o ostatnich mistrzowstwach.

• Zapraszamy na Puchar Świata w Wioślarstwie Malta.

Już po raz piąty na jeziorze Malta w Poznaniu odbędzie się w dniach 16-18 czerwiec Puchar Świata w wioślarstwie.

• Puchar Świata w karate tradycyjnym

11 października 2003r odbędzie się w Warszawie na hali Torwar II Puchar Świata w karate tradycyjnym. Kibicujcie Marcie Niewczas.

11 października 2003 o godz. 17.00 Marta Niewczas będzie walczyć o Puchar Świata w karate tradycyjnym. Trzymajcie za nią kciuki!!!!!!!