powietrze

Więcej o:

powietrze

Wypowiedzi na forum o:

powietrze

 • Oczyszczacz powietrza

  Szykuję się na zimę stulecia, ponieważ ciepłe swetry i skarpety już mam to teraz muszę przygotować się na narodowe trucie powietrza. Ostatni oczyszczacz kupowałam w 2017 Philipsa i wypadłam z obiegu. Co teraz jest na topie?

 • Jakie powietrze

  jest lepsze - suche czy wilgotne? Jedni kupują nawilżacze powietrza a inni pochłaniacze wilgoci. Ja w suchym powietrzu miałam suchą skórę i ciągły katar, angielski wilgotny klimat zdecydowanie mi służy.

 • Re: Jaki nawilżacz powietrza !!!!!

  Najważniejsze - filtr co najmniej HEPA13 (niższy to EPA, nie wyłapie PM 2,5). Filtr regularnie trzeba wymieniać, szczególnie jeśli zanieczyszczenie powietrza tam gdzie mieszkacie jest dużę. Tak wiec istotne jest zobaczyć czy da się zakupić filtry na miejscu, czy nie ma problemu z ich dostępnością.

 • powietrze

  powietrze po deszczu uwielbiam. I ten moment kiedy maseczkę zdejmuję i oddycham. Esencja.. życia. Oddychanie. Czucie. A reszta? Ech.

 • Oczyszczacz powietrza

  Pytanie do ematek mieszkających na poludniu Polski gdzie jest smog: macie oczyszczacz powietrza? Mozecie jakis polecić?

 • Jaki oczyszczacz z nawilżaczem powietrza polecacie

  Mam nadzieję, że nawilżacz pomoże mi w zespole suchego oka, a że mieszkam w dużym mieście przy okazji oczyści powietrze.

 • Re:kwiaty oczyszczajace powietrze

  Z oczyszczaniem powietrza przez kwiaty,to jest tak np. Wiemy,że skrzydłokwiat też jest polecany do sypialni,bo ponoć oczyszcza powietrze.Parę dni temu przeczytałam,że aby taki kwiat mógł oczyścić powietrze trzeba by było wstawić 40 doniczek. Tak pewnie jest z każdą rośliną która rzekomo oczyszcza

 • Powietrza a ladowanie akumulatora

  stefan4 napisał: " Co do oporów ruchu (3), to one nie zależą od sposobu napędzania, ale krytycznie (kwadratowo) zależą od prędkości. Przy prędkości 140?km/h są 4-krotnie większe niż przy prędkości 70?km/h." Sprecyzujmy, ze opor powietrza zalezy od kwadratu roznicy predkosci miedzy obiektem w ruchu a

 • Pisiory funduja Polakom zatrute powietrze :O)

  . (...) Czy jest cos zlego w zyciu w warunkach bardziej przyjaznych czlowiekowi, gdy skutkiem zastapienia silnikow spalinowych elektrycznymi nasze dzeci i wnuki beda mogly oddychac czystszym powietrzem? Czy jest cos zlego w umozliwieniu zyjacym teraz dluzej Polakom pobierania emerytury dajacej

 • Re: Jaki nawilżacz powietrza !!!!!

  Na pewno nie kupujcie nawilżacza ultradźwiękowego, bo jest szkodliwy, zwłaszcza dla dzieci. Lepszym rozwiązaniem będzie ewaporacyjny np.