Lily Allen debiutuje jako aktorka

Popowa gwiazdka Lily Allen już wkrótce zadebiutuje na dużym ekranie. Wokalistka weźmie udział w filmie parodiującym znaną powieść Jane Austen, ?Duma i uprzedzenie?. Partnerować jej będą m.in. Russell Brand i Stephen Fry.

Znana z ciętego języka i kontrowersyjnego wizerunku piosenkarka wcieli się w rolę chichoczącego podlotka - Lydii Bennet - siostry głównej bohaterki Elizabeth Bennet. Największym zaskoczeniem dla fanów Lily Allen będzie diametralna zmiana wyglądu piosenkarki. Ze względu na nową rolę artystka będzie zmuszona porzucić ulubione trampki i duże złote kolczyki na rzecz mocno opiętych gorsetów i kolorowych sukienek.

Jak informuje The Sun, Lily zakochała się w scenariuszu filmu od pierwszego wejrzenia i już nie można się doczekać rozpoczęcia zdjęć, które planowane jest na wiosnę. Russell Brand ma się wcielić w rolę przebiegłego George'a Wickhama, a Stephen Fry zagra jako pan Benneta.

Ostatnimi czasy Lily bardziej niż na karierze muzycznej koncentruje się na poprawieniu swojego wyglądu. Od czasu niedawnego rozstania z długoletnim chłopakiem, Sebem Chew, piosenkarka pracuje nad zrzuceniem wagi. Być może efekty będzie można ocenić na ekranie.