Rainbow partnerem strategicznym programu "Karta Dużej Rodziny". 1000 klientów ze zniżką

Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator przystąpił do programu "Karta Dużej Rodziny".  W trzy miesiące od przystąpienia przez Rainbow do programu już ponad 1000 klientów skorzystało z przysługujących im zniżek przy zakupie oferty biura podróży.

Umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony i weszła w życie 12 sierpnia br. Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą skorzystać z 2 proc. rabatu na całą ofertę Rainbow.

"Cieszy nas fakt, że zostaliśmy Strategicznym Partnerem programu "Karty Dużej Rodziny" - mówi Piotr Burwicz, Członek Zarządu Rainbow. - Rodziny to dla Rainbow bardzo ważny segment klientów. Nasze uczestnictwo w programie uzupełnia dotychczasową pulę udogodnień przygotowanych z myślą właśnie o rodzinach. Jesteśmy przekonani, że korzyści płynące z dodatkowej zniżki dla posiadaczy KDR przypadną dużym rodzinom do gustu i zachęcą tę grupę odbiorców do wyjazdów na zagraniczne wakacje".

Oferta rodzinna Rainbow, w tym również na potrzeby rodzin wielodzietnych, została w ostatnich miesiącach bardzo mocno rozbudowana. Z myślą o rodzinnych, wymarzonych wakacjach Rainbow przygotował na Lato 2020 kilkanaście nowych, dedykowanych rodzinom hoteli. W ofercie kolejnych kilkudziesięciu obiektów zakontraktowane zostały komfortowe, przestronne pokoje rodzinne, by wakacje z Rainbow były pełne wygody i atrakcji, zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Dzięki wprowadzonym nowościom i zmianom, zarówno rodziny 2+1, 2+2, a także te większe znajdą w ofercie Rainbow hotele dopasowane do swoich oczekiwań i potrzeb.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.