Bermudy dla każdego

Dziękujemy wszystkim za odwiedzanie Bermudów. Mamy dopiero miesiąc, ale już chcemy się zmieniać, żeby podobać się bardziej. Dlatego pytamy Was, o czym najbardziej chcecie czytać?

Pilnie obserwujemy komentarze i zainteresowanie kolejnymi tekstami i próbujemy dostosować się do Waszych oczekiwań. Do tej pory najchętniej komentowaliście tekst Ewy Janek "Nowa Zelandia, czyli jak odnaleźć w sobie dziecinną naiwność?".

Strasznie cieszą nas komentarze merytoryczne, pełne ciekawych wskazówek i porad lub te, w których dzielicie się wspomnieniami z wyjazdów, ale również marzeniami, tak jak czytelnik o nicku " Z_gumiaka":

" NZ jest moim marzeniem, chcę tam pojechać, ale nie na stałe, na wakacje, na urlop, aby mieć nadzieję, że znowu tam wrócę, taki cel w życiu"

Czasami udaje nam się pokazać Wam miejsca, które zachwycają urodą. Tak właśnie stało się przy tekście o Karaibach autorstwa Kamili Kielar. Tam właśnie wera166 napisała uroczy komentarz

"Retysiuuuuu ale pięknie!! To jest ten RAJ?? To ja chcę już:))) Śliczniuchno tam..."

Niektórzy właśnie realizują marzenia o dalekich podróżach. Pod tekstem o Machu Picchu wesoły_emigrant napisał:

''nie chcę nikogo denerwować ale właśnie sie przygotowujemy z żoną do wyjazdu w to miejsce, mamy wykupiona wycieczkę objazdowa Lima, Machu Picchu, jakiś kanion i jezioro z pływajacymi wyspami, 14 dni zwiedzania Peru i 2 dni w Boliwii, jeżeli ktoś leci 20 kwietnia do Peru tzn. że sie tam spotkamy, pozdrawiam i tez życzę realizacji marzeń''

Bermudy przyłączają się do tych życzeń. Wszystkim czytelnikom życzymy pięknych, daleki podróży i spełnienia wszystkich marzeń. Po powrocie oczywiście zapraszamy do pisania do nas. Oczywiście opublikujemy Wasze relacje, żeby zainspirować innych czytelników. Jedną z czytelniczek, które podzieliły się z innymi swoimi wspomnieniami jest Jolanta S., która opisała swój pobyt w Kenii .

Chcemy, żeby Bermudy były serwisem dokładnie takim, jakim chcą go widzieć czytelnicy, dlatego serdecznie zapraszamy do pisania na nasz adres: bermudy@g.pl z Waszymi propozycjami dotyczącymi tekstów. Swoje postulaty możecie też przedstawiać w komentarzach.

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja

Więcej o: