Tropiki pod Berlinem

Tańce na plaży, flirty pod wodospadem, kąpiel w lagunie - aby powitać Nowy Rok pod palmami, nie trzeba jechać na Karaiby

Tropical Islands pod Berlinem przykrywa kopuła wielkości ośmiu stadionów do piłki nożnej. Jest tu m.in.: ogród, bagno, laguna, las tropikalny, plaża z setką palm kokosowych i 12-metrowymi fikusami. No i baseny. Jeden w kształcie laguny, z jaskiniami, bulgoczącymi siedziskami, wodospadami, drugi wielkości trzech basenów olimpijskich. Przed samym sylwestrem zostanie wykończona 25-metrowa zjeżdżalnia, na której będzie można uzyskać prędkość do 70 km/godz. W noc sylwestrową w wiosce tropikalnej zagra zespół na żywo, DJ nad Południowym Pacyfikiem będzie serwował hity z lat 80., w lagunie zaś potańczymy do reggae i sunshine. Gwoździem programu jest pokaz iluzjonistów. W cenie biletu jest też noworoczny szampan i bufet z egzotycznymi specjałami. O północy wielki pokaz fajerwerków. Dla dzieci przygotowano m.in. dyskotekę i pochód z latarniami przez całą wyspę.

Impreza sylwestrowa rozpoczyna się o 19, bilet - 99,95 euro, dzieci 4-14 lat - 66,95; do kupienia w kasach teatralnych oraz w dużych punktach przedsprzedaży biletów z systemem CTS w całych Niemczech, na stronie http://www.eventim.de lub dzwoniąc na infolinię 0 71 710 87 48 (w języku polskim); zwierzęta można zostawić w specjalnym pomieszczeniu przy wjeździe na parking - 10 euro/doba.

Tropical Islands leży przy A13 Berlin - Drezno, po mniej więcej 100 km zjazd z autostrady na Staakow, potem bardzo dobrze oznakowaną trasą; na miejscu darmowy parking strzeżony. Pociągiem - linia regionalna RE 2 i RB 14 z Berlina co godzinę do Brand (Niederlausitz), stamtąd bezpłatne busy.

http://www.my-tropical-islands.com

Więcej o: