Pilota Wizz Aira ogarnęła frustracja. Jego zachowanie nagrała jedna z pasażerek

Nikt nie lubi opóźnień w podróży. Czekanie na pociąg czy samolot może rodzić frustrację. Okazuje się, że nie tylko wśród pasażerów, lecz także wśród obsługi. Pilot samolotu linii Wizz Air miał dość. Samolot lecący z Londynu do Larnaki na Cyprze czekał na pasie startowym aż siedem godzin.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Pilot nie wytrzymał

Zawód pilota wymaga spokoju, opanowania, wręcz żelaznych nerwów. Tego oczekujemy po osobach, które siadają za sterami maszyny, która ma nas unieść w powietrze. Nic dziwnego, że zachowanie pilota, który traci panowanie nad sobą, budzi zdziwienie, jak nie przerażenie. A świadkami takiego zachowania byli pasażerowie samolotu Wizz Air lecącego z Londynu do cypryjskiej Larnaki.

Co zrobił mężczyzna? Całe zdarzenie nagrała jedna z pasażerek. Hannah Mace opublikowała film w mediach społecznościowych. Na opublikowanym nagraniu widać zdziwionych pasażerów i słychać głos pilota.

 Nie polecimy dzisiaj, jeśli, ktoś teraz wysiądzie. Nie potrzebujemy tego ani ja, ani reszta załogi. Robimy, co w naszej mocy, żeby wylecieć, ale to, co się dzieje, jest poza nami. Jeśli chcecie wysiąść, to ja was wypuszczę. Nie ma najmniejszego problemu

— słyszymy na nagraniu pilota.

Nagranie cieszy się popularnością

Nagranie cieszy się olbrzymią popularnością na Tik Toku. Choć mężczyzna mówi spokojnym głosem, słychać poirytowanie. Jest zmęczony, ma po prostu dość. Wszyscy dobrze znamy ten stan. I chyba zrozumienie w połączeniu z sympatią do mężczyzny sprawiło, że nagranie polubiło już prawie 105 tys. osób.

Nie obwiniam go, każdy by miał dość
Nie obwiniajmy pilota. Branża lotnicza została mocno dotknięta przez COVID-19, teraz wszyscy chcą latać
Jest pewnie bardzo zestresowany, a załoga wyczerpana

- komentują internauci.

Zobacz wideo Kiedy przysługuje nam zwrot kosztów, a kiedy odszkodowanie od przewoźnika? Ekspertka wyjaśnia
Więcej o: