W cztery strony świata - nowe promocje

Centralwings

Tańsze o 50 proc. bilety do Lizbony, Bolonii, Pragi Hanoweru, Kolonii i Norymbergi. Zakupy tylko do niedzieli, podróż między 4 maja a 2 czerwca. Uwaga! Nie ma możliwości zmiany nazwiska ani daty wylotu.

http://www.centralwings.com

Lot

Bilety powrotne do Brukseli od 199 zł (bez podatków i opłat lotniskowych); majowe trasy do USA od 899 zł.

http://www.lot.com

Lufthansa

Jeszcze tylko dziś w sprzedaży bilety powrotne do Amsterdamu, Barcelony i Paryża za 695 zł (bez podatków i opłat lotniskowych). Start przed 30 kwietnia.

http://lufthansa.pl

Ryanair

Bilety z Wrocławia do Londynu od 65 zł (wraz z podatkami i opłatami lotniskowymi). Linia uruchamia nowe połączenia z Polski do Niemiec (lotnisko Frankfurt Hahn): od 30 października z Gdańska i od 1 listopada z Rzeszowa. Bilety już w sprzedaży, odpowiednio od 57,99 zł i 53,99 zł.

http://www.ryanair.com

Sky Europe

Bilety za 99 groszy (bez podatków i opłat lotniskowych) - z Krakowa do Londynu, Paryża, Rzymu, Mediolanu, Amsterdamu oraz z Warszawy do Londynu, Paryża i Rzymu.

http://www.skyeurope.com

Wizz Air

Do poniedziałku trwa promocja "Lecimy po kosztach". Bilety za 19 zł (bez podatków i opłat lotniskowych) z Warszawy do Malmö, Frankfurtu Hahn, Sztokholmu, Brukseli i Liverpoolu oraz z Katowic do Paryża, Sztokholmu, Mediolanu i Liverpoolu. Podróż przed 30 czerwca.

http://www.wizzair.com