Gorąca zima w Hiszpanii - sprawdź najciekawsze oferty Last Minute

Zima to czas, kiedy każdemu z nas przyda się trochę słońca i odpoczynku od szaroburej pogody w Polsce. Hiszpania w ofertach Last Minute to świetna propozycja dla osób które chcą spędzić niezapomniany urlop jeszcze tej zimy.

Hiszpania - kontynent

Hiszpania to kraj, który zachwyca tysiące turystów z całego świata. Długa historia, malownicze widoki, wspaniałe wino i jedzenie oraz oczywiście piękne, piaszczyste plaże nad Morzem Śródziemnym - to chyba najważniejsze zalety urlopu w Hiszpanii. Jeżeli oczekujesz wielu rozrywek, bogatej oferty animacji i szalonego życia nocnego, wybierz Last Minute na kontynencie.

Bazą wypadową do zwiedzania Barcelony może okazać się Costa Brava. Ten rejon znajduje się w okolicach stolicy, a jednocześnie leży nieopodal parku narodowego, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawe oferty Last Minute do Costa Brava znajdziecie np. w ofercie biura Itaka .

Jeżeli marzy Wam się urlop w słonecznej Andaluzji , postawcie na kierunki takie jak Costa del Sol. To właśnie ten rejon jest ojczyzną flamenco i corridy. Poza tym można zwiedzić na wybrzeżu piękne zamki i renesansowe rezydencje. Na stronie Eco Holiday znajdziecie tanie pensjonaty i hotele w tym rejonie.

Hiszpańskie wyspy

Najpopularniejsze hiszpańskie kierunki to od lat trzy wyspy - Majorka, Ibiza i Minorka . Ibiza spodoba się z pewnością młodym parom i singlom ze względu na duże centra rozrywki. Z kolei Majorka będzie doskonała dla rodzin z dziećmi, ponieważ hotele zadbały o to, by dzieci nie mogły się nudzić, podczas, gdy rodzice mogą odpoczywać w blasku słońca.

Prawdziwie ekskluzywne wakacje w Hiszpanii gwarantują Wyspy Kanaryjskie . Chociaż zwykle kojarzone są z wysokimi cenami wycieczek, to ofert Last Minute sprawiają, że wiele osób może pozwolić sobie na luksusy na Teneryfie czy Gran Canarii.

Jeżeli i Waszym marzeniem są Wyspy Kanaryjskie, zdecydujcie się na Last Minute z biurami podróży Neckermann lub Rainbow . Oba biura mają szeroki wybór, jednak to drugie zdecydowanie zachęca niższymi cenami ofert Last Minute na hiszpańskie wyspy (w tym także na Majorkę, Minorkę i Ibizę). Ciekawie wyglądają wycieczki na Teneryfę czy Lanzarote, które można znaleźć w cenach już poniżej 2000 zł za 8 dni.

Więcej ofert Last Minute do Hiszpanii (w tym popularne wyspy - Majorka, Ibiza i Minorka) oraz innych krajów znajdziecie na stronie Rainbow .