Wypoczynek czy objazdówka? Egipt poleca się na sezon 2020 - ceny zaskakują!

Nie możesz się zdecydować na formę spędzenia przyszłorocznych wakacji? Skorzystaj z ofert nie do odrzucenia! Egipt poleca się zarówno na wypoczynek, jak i zwiedzanie. Hurghada i Sharm el Sheikh uraczą cię słońcem i malowniczymi widokami. Przekonaj się sama!
Hurghada Hurghada Fot. Rainbow

Hurghada

Wybrany przez nas hotel ma wiele atutów, m.in. przyjazny personel i świetną lokalizację, bo przy plaży i bliskim zasięgu tętniącej życiem Hurghady! Jeśli stawiasz na aktywny wypoczynek z możliwością odkrywania miasta na własną rękę, ten 4-gwiazdkowy hotel jest dla ciebie! Będąc w Hurghadzie warto skorzystać z miejscowych atrakcji i wybrać się m.in. do Muzeum Papirusu, miejskiego akwarium, gdzie znajduje się wiele gatunków ryb pływających w Morzu Czerwonym oraz dzielnicy El Dahar - starej części miasta z bazarem oferującym produkty związane z Egiptem. Moc wrażeń czeka!

Sharm el Sheikh hotel Sharm el Sheikh hotel Fot. Shutterstock

Sharm el Sheikh

Sharm el Sheikh to jeden z najpopularniejszych kurortów w Egipcie. Tam doskonale odnajdą się osoby aktywne, szukające rozrywki, jak i marzące o całodniowym wylegiwaniu się na plaży. Możesz skorzystać również z wielu atrakcji turystycznych, do których należą przede wszystkim: Sharm El Maya - najstarsza dzielnica miasta (warto się tam wybrać na targ), delfinarium w dzielnicy Hadama, a także Pasha Bay, gdzie znajduje się jedna z największych raf koralowych na świecie. Taki widok robi naprawdę ogromne wrażenie. Skorzystaj z ofert przedsprzedaży i wykup najlepszą z wycieczek w nieziemsko niskiej cenie!

Wadi Rum Wadi Rum Rainbow

Potęga Południa - wycieczka objazdowa

Wycieczka dostarczy ci mnóstwo wrażeń, ze względu na jej obfity w piękne miejsca program. Zaczniesz od zwiedzania Luksoru - starożytnych Teb zwanych "miastem o stu bramach", gdzie udasz się m.in. do grobowców w Dolinie Królów. Następnie odwiedzisz sanktuarium i grobowiec królowej Hatszepsut oraz kolosy Memnona. Osoby poszukujące większej dawki wrażeń będą miały możliwość lotu balonem nad zachodnim brzegiem Luksoru. Równie ciekawym punktem wycieczki jest przeprawa przez śluzę na Nilu, a następnie rejs do Kom Ombo, gdzie znajduje się zespół świątynny poświęcony bogom Sobkowi i Harusowi, wznoszący się tuż nad brzegami Nilu. Nawet miłośnicy przyrody znajdą coś dla siebie. Ogrody Kitchener'a to botaniczna wyspa, na której zgromadzono najbujniejsze i najbarwniejsze okazy flory północnej Afryki.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: