Oferty All Inclusive gwarancją udanych wakacji! Wybierz się do Turcji, Omanu lub Egiptu

Piękne plaże, lazurowa woda i nieustanne słońce zachęcają do wypoczynku niezależnie od pory roku. W Turcji, Omanie lub Egipcie możesz być pewna, że wakacje będą należały do udanych, zwłaszcza, jeśli do twojej dyspozycji wkracza oferta All Inclusive! Sprawdź co cię czeka w sezonie 2020.
Turcja Turcja Fot. Itaka

Turcja

Jeśli Riwiera Turecka, to tylko Alanya, która ma do zaoferowania mnóstwo hoteli i atrakcji turystycznych. Słynny kurort od północy otaczają góry Taurus, natomiast od południa wody Morza Śródziemnego. Alanya to spore miasto, z dużą liczbą miejsc do zwiedzania. Imponujące parki, jaskinie, czy twierdza z piękną panoramą to tylko niektóre z propozycji. Osoby pragnące większej dawki rozrywki z pewnością ucieszy fakt z możliwości skoku na bungee, czy udanie się na jeep safari. Typowi plażowicze również znajdą swoje miejsce w Turcji. Piaszczyste plaże i lazurowa woda w pobliżu hoteli zachęcają do relaksu. Grzech nie skorzystać!

Oman Oman Itaka

Oman

Oman przywita cię słoneczną pogodą, piaszczystymi plażami i przepięknymi zabytkami. Mało tego, jest to również jedno z najbardziej przyjaznych turystom państw na Bliskim Wschodzie. Obowiązkowym miejscem, które musisz zwiedzić jest oczywiście Maskat. Zachęcamy do zobaczenia m.in.: Pałacu Al-Alam, który znajduje się niedaleko portu oraz Wielkiego Meczetu Sułtana Kabusa, którego architektura wprawia w zachwyt. Koniecznie udaj się do dzielnicy Matrah, gdzie znajdziesz tradycyjne bazary suk - najstarsze targowiska w świecie arabskim. Miłośników historii z pewnością zainteresuje Muzeum Narodowe, jednak prawdziwą perłą architektury omańskiej jest Królewski Teatr i Opera Narodowa.

Egipt/ Fot. Shutterstock Egipt/ Fot. Shutterstock Egipt/ Fot. Shutterstock

Egipt

Odnośnie Egiptu, raczej nie trzeba nikogo namawiać, aby zobaczyć sławną górę Horeb znajdującą w południowej części Synaju - widok zapiera dech w piersiach! Warto również zwiedzić Kair i słynną Aleksandrię, która łączy współczesność z historią, zachwycając ogromną ilością zabytków. Poza tym, w programie zwiedzania warto również uwzględnić Luksor, Saharę oraz Dolinę Nilu. Ale to i tak tylko namiastka tego, co oferuje Egipt. Niezłą frajdę będą mieli miłośnicy sportów wodnych. Nurkowanie, kitesurfing, narciarstwo wodne czy chociażby rejsy łodzią zdecydowanie urozmaicą twój urlop.

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o: