Modny kierunek na urlop? Chiny! Bogaty program zwiedzania i świetne ceny - sprawdź wycieczki objazdowe

Europa i egzotyczne kraje nie zaspokajają już twoich potrzeb? Chcesz odkryć dalsze zakątki świata? W takim razie Chiny będą w sam raz dla Ciebie! Zupełnie inna kultura, klimat, a także krajobrazy, które zaskakują swoją różnorodnością przyciągają wielu turystów z najróżniejszych zakątków świata. Wybierz się na wycieczkę marzeń i skorzystaj z ofert przedsprzedaży!
Szanghaj Szanghaj Fot. Rainbow

Chiny Cesarskie

Wycieczka pt. ,,Chiny Cesarskie", jak sama nazwa wskazuje zapewni ci mnóstwo atrakcji i uraczy cię malowniczymi krajobrazami. Jak to w Chinach, nie mogło oczywiście zabraknąć Pekinu. Po intensywnym zwiedzaniu, czeka cię przejazd do Suzhou, a następnie rejs po słynnym Wielkim Kanale. Suzhou słynie przede wszystkim z pięknych ogrodów, a jednym z nich jest Ogród Mistrza Sieci. W Szanghaju również czeka na ciebie mnóstwo atrakcji. Dzielnica Pudong, bulwar Bund, czy Ogrody Yu to tylko niektóre z nich! W następne dni wybierzesz się do Guilin, gdzie zobaczysz Jaskinię Trzcinowego Fletu, z pięknymi formami skalnymi, odbędziesz rejs po rzecze Li oraz zwiedzisz Kanton położony w delcie Rzeki Perłowej. Doskonałą okazją do rozejrzenia się po Hong Kongu będą ostatnie dni wycieczki. Tam czeka cię m.in. spacer po Ladies Market, zatoka Repulse Bay oraz malownicze Wzgórze Wiktorii.

Pekin Pekin Fot. Rainbow

Chiny i Japonia - dwa oblicza Orientu

Kolejna wycieczka objazdowa już podczas pierwszych godzin uraczy cię pięknym Pekinem, w którym spędzisz prawie 5 dni! Zobaczysz takie obiekty, jak: Zakazane Miasto, Świątynia Lamy i Konfucjusza, park Beihai, pekiński ogród zoologiczny, Letni Pałac, Świątynia Białego Obłoku, czy Świątynia Niebios. Po Pekinie zwiedzisz Szanghaj i Osakę. Ale na tym nie koniec atrakcji! W programie ujęto również stolicę Japonii - Tokio, gdzie zwiedzisz m.in. dziedziniec przed Pałacem Cesarskim, świątynię Senso-ji w dzielnicy Asakusa oraz pasaż handlowy Akamise, gdzie można zakupić pamiątki i skosztować miejscowych specjałów.

Wielki Mur Chiński Wielki Mur Chiński Fot. Rainbow

W krainie złotego smoka

Pekin to chyba marzenie każdego miłośnika podróży. Dzięki tej wycieczce objazdowej zwiedzisz jego najpiękniejsze zakątki! A zaczniesz od Letniego Pałacu i Świętej Drogi. Zaraz po tym, czeka cię najważniejsza z budowli - Wielki Mur, który został wzniesiony przez dynastię Qin ponad 2000 lat temu. Czwartego dnia będziesz kontynuować zwiedzanie i zobaczysz m.in. Świątynię Niebios oraz Zakazane Miasto. W trakcie prawie 12-dniowej wycieczki uwzględniono również Xian, gdzie znajduje się Pagoda Dzikiej Gęsi, Longmen Shiku, gdzie zobaczysz to, co pozostało z ponad 100.000 wizerunków Buddy wykutych w skale nad rzeką Yi. Na zwiedzanie Szanghaju przeznaczono prawie 2 dni. A jakie atrakcje czekają cię na miejscu? Spacer po Bund, wizyta na Nanjing Street - głównej ulicy handlowego Szanghaju, Muzeum Narodowe, a także Świątynia Nefrytowego Buddy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @visitchina Wrz 29, 2017 o 6:03 PDT

***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność. Ceny wycieczek mogą różnić się w zależności od wybranego terminu

Więcej o:
Komentarze (37)
Modny kierunek na urlop? Chiny! Bogaty program zwiedzania i świetne ceny - sprawdź wycieczki objazdowe
Zaloguj się
 • nie.jestem

  Oceniono 17 razy 5

  Oczywiście to co widzimy wyżej to reklama, ale wypowiem się i tak, bo z komentarzy bije niewiedza. Polecam wybrać się do Chin (choćby na wycieczkę), właśnie po to by zderzyć swoje przeświadczenia z tym, jak wygląda rzeczywistość. Przy odrobinie zaparcia da się zmieścić w 3-4 tysiącach. Chiny to nie Korea. Wciąż jest cenzura, są kary śmierci, jest permanentna inwigilacja, ale ten kraj to nie żadne piekło na ziemi z enklawami dla bogaczy i ludzi z zagranicy. Poziom życia w Chinach jest zbliżony do tego u nas. Wskaźnik szczęścia liczony przez ONZ jest niewiele niższy, niż w Portugalii czy Chorwacji. To już nie są te Chiny, które truły świat i gnębiły Tybetańczyków. Każdy rok przynosi rewolucyjne zmiany, od czasu Igrzysk zmieniło się bardzo wiele - teraz tematem numer jeden jest tam ochrona środowiska (naprawa błędów poprzednich lat - mają problemy ze smogiem i z zatruciem wody) i walka z korupcją (o ile nie dotyczy ludzi z najwyższego szczebla, to można o niej poczytać nawet w miejscowej prasie). Obecnie mniejszości są hołubione i mają większe prawa, niż ludność Han (choć traktowane trochę jako folklor). W dzisiejszych Chinach przemoc w Tybecie już by się nie zdarzyła. Nawet obecne działania w Hong-Kongu nie są bardziej radykalne, niż te zeszłoroczne w Hiszpanii. Nie jest to kraj bez skazy, ale nie jest to demon. Nie większy, niż inne turystyczne destynacje.

 • nie.jestem

  Oceniono 9 razy 3

  Oczywiście to co widzimy wyżej to reklama, ale wypowiem się i tak, bo z komentarzy bije niewiedza. Polecam wybrać się do Chin (choćby na wycieczkę), właśnie po to by zderzyć swoje przeświadczenia z tym, jak wygląda rzeczywistość. Przy odrobinie zaparcia da się zmieścić w 3-4 tysiącach. Można zwiedzać na własną rękę, można rozmawiać z miejscowymi (choć bez znajomości chińskiego może to być trudne). Chiny to nie Korea. Wciąż jest cenzura, są kary śmierci, jest permanentna inwigilacja, ale ten kraj to nie żadne piekło na ziemi z enklawami dla bogaczy i ludzi z zagranicy. Poziom życia w Chinach jest zbliżony do tego u nas. Wskaźnik szczęścia liczony przez ONZ jest niewiele niższy, niż w Portugalii czy Chorwacji. To już nie są te Chiny, które truły świat i gnębiły Tybetańczyków. Każdy rok przynosi rewolucyjne zmiany, od czasu Igrzysk zmieniło się bardzo wiele - teraz tematem numer jeden jest tam ochrona środowiska (naprawa błędów poprzednich lat - mają problemy ze smogiem i z zatruciem wody) i walka z korupcją (o ile nie dotyczy ludzi z najwyższego szczebla, to można o niej poczytać nawet w miejscowej prasie). Obecnie mniejszości są hołubione i mają większe prawa, niż ludność Han (choć traktowane trochę jako folklor). W dzisiejszych Chinach przemoc w Tybecie już by się nie zdarzyła. Nawet obecne działania w Hong-Kongu nie są bardziej radykalne, niż te zeszłoroczne w Hiszpanii. Nie jest to kraj bez skazy, ale nie jest to demon. Nie większy, niż inne turystyczne destynacje.

 • bmzgs

  Oceniono 12 razy 2

  Do reżimu uciskającego Hongkong, Tybet, Ujgurów, Mongołów a nawet Chińczyków którzy należą do stowarzyszenia Falun Gong? (i nie jest to wbrew propagandzie rządu CHRL żadna sekta!!!) Nigdy!!!

 • nabbuko

  Oceniono 4 razy 2

  Rainbow? Nie, dziękuję. Są lepsi jeśli chodzi o wyjazdy do Chin. Wystarczy poczytać opinie w sieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX