niemowlę

Więcej o:

niemowlę

Wypowiedzi na forum o:

niemowlę

 • Wzrosła umieralność noworodków i niemowląt

  To dane prosto z GUS: po latach ciągłych spadków w zeszłym roku po raz pierwszy wzrosła zarówno umieralność noworodków, jak i niemowląt. Zwiększył się także odsetek urodzeń martwych. Gratulacje za wyborców PiS! Szczególne gratulacje dla ordojurków i reszty anty

 • Niemowlę na mm - porada potrzebna

  Uwaga, będzie długo. Potrzebna porada ematek doświadczonych w obsłudze niemowląt z problemami brzuszkowymi, żywiących się mm. Trafił nam się egzemplarz z dość wrażliwym układem pokarmowym i próbujemy mu pomóc. Na początku dostał w szpitalu mleko NAN Expert Pro HA 1 w wersji RTF, w miarę dobrze

 • Re: Trudne niemowle

  Przejrzyj ten wątek, może znajdziesz jakąś radę dla siebie: -- Jeśli estry są pochodnymi węglowodorów, to czy węglowodory są całkami z estrów? (za )

 • Re: Wzrosła umieralność noworodków i niemowląt

  Ale ja nie chce hospicjum. Nie chce chodzic 9 miesięcy w ciazy, wiedząc ze nie bedzie z tego dziecka. Nie chce ryzykować zyciem i zdrowiem podczas porodu, jesli rezultatem bedzie martwe niemowlę. Nie chce tracic szansy na zdrową ciążę, bo trzeba bedzie robic cc albo nie starczy mi czasu (ciaza,

 • Re: Wzrosła umieralność noworodków i niemowląt

  Tyle że niemowląt nikt nie szczepił a ciężarnym covid TEŻ zagrażał. I to bardzo. -- nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam :)

 • Niemowlę a sąsiad z góry (długie)

  Dobry wieczór, potrzebuję porady. Wprowadziliśmy się z mężem do nowego, długo szukanego mieszkania. Mamy na pokładzie 7-miesięczne niemowlę. Niemowlę czasem płacze, zdarza mu się to też w nocy. Mamy nad sobą sąsiada, który wg poprzedniej właścicielki naszego lokum miał być "cichym panem z pieskiem".

 • Re: Dlaczego żele do mycia dla niemowląt

  Podejrzewam, że kiepskie składy. Jak chcesz dowiedzieć się wiecej to polecam blog srokao. Ocenia pod względem składu i żele dla niemowląt i płyny do higieny intymnej ?

 • Re: Wzrosła umieralność noworodków i niemowląt

  Następna myśląca. A urodzonym niemowlętom dajemy prawa wyborcze? A jak matka nie ma żadnego obywatelstwa (są takie przypadki) to nie jest człowiekiem? Ludzie, kto wam takiego bałaganu w głowie narobił? -- angazetka przyznała: "tylko kobieta jest "winna" ciąży i tylko ona ma ponosić konsekwencje."

 • niemowlę

  królik i szczeniak? Chciałabym szczeniaka goldena retriviera, nowofunlanda najlepiej bo są słodkie albo inną rasę przyjazną dzieciom. Czy niemowlę i szczenię to dobre połączenie? nie zrobi jedno drugiemu krzywdy? czy poczekać jakiś rok- dwa lata?

 • Niemowlę zaatakowało psa

  Pies rasy american staffordshire terrier zagryzł trzydniowe niemowlę w San Diego w Kalifornii. Pies wychodzi z szoku...