To co jebacpisy ,już nie piszecie ,że Erdogan kilka tysięcy sędziów wyrzucił na zbity pysk a kilkuset aresztował. Cieszycie się, że Tusk aprobuje takie działania? Erdogan nie jest faszystą? Patrzcie jebacpisy i podziwiajcie waszego fiurera, przyjaciela
Dla mnie to straszne. No i co, czy to różnica kulturowa, że nas to szokuje? A może wg tamtejszych norm mógł?
czytalyscie? pomijajac juz fakt ze sytuacja zdarzyla sie na takim szczeblu, jak wy byscie sie zachowaly w takiej sytuacji? Foch i wyjscie? :) Nazwalam Erdogana prostakiem, ale Michel niewiele lepszy okazal w tej sytuacji
engine8t napisał: > Ale Erdogan to juz moze pomoc bo on ma w D co mu inni nakazuja? Erdogan moze... opowiedziec sie za NATO - lub przeciw wlasnie sie namysla...
W czwartek wracalam wlasnie a Turcji, gdzie kampania toczyla sie na ostro. Wszedzie spiewali piosenke « Recep Tayyip Erdogan « . Przez tydzien prawie sie nauczylam na pamiec. Mam nadzieje ze oznacza to dla Turcji stabilizacje i wyjscie z inflacji, bo jest doslownie masakra.
4 maja konwuj i autobus ktorym nalezacy do delegacji premiera Turcji Erdogana zostal zaatakowany. Sam Erdogan przesiadl sie do helikoptera przed atakiem ale jeden policjant zostal zabity a inny jest ranny. Erdogan jest caly i zdrowy a wybory sa 12 czerwca. Media mowia ze atak zostal przeprowadzony
Erdogan poprosił parlament, o ratyfikację umowy o przystąpieniu Szwecji do Traktatu Waszyngtońskiego.
w Davos. Peres opowiedzial swoja wersje wydarzen w Gazie. Mial 25 minut. Erdogan chcial odpowiedziec i mu moderator skrocil odpowiedz. I Erdogan sie obrazil. PF
Sąd w Stambule uniewinnił w piątek turecką pisarkę, dziennikarkę i obrończynię praw człowieka Asli Erdogan m.in. z zarzutu "działalności terrorystycznej". Proces wywoływał zaniepokojenie społeczności międzynarodowej -- Moje forum:
W ubiegly poniedzialek, na ceremonii otwarcia Miedzynarodowego forum w Stambule, prezydent Turcji Erdogan wezwal muzulmanóow zebrac tlum w setki tysiecy i wspiac sie na Wzgorze Swiatynne, bo "Kazdy dzien, gdy Jerozolima znajduje sie pod okupacja, jest dla nas obraza". To co powiedzial Erdogan,jest