Chodzież

Więcej o:

Chodzież

Wypowiedzi na forum o:

Chodzież

 • Morderstwo w Chodzieży

  Straszne, przerażające, nawet kilkumiesięczne dziecko zginęło Potwornego odkrycia dokonano w poniedziałek wieczorem w domu jednorodzinnym w Chodzieży. Pięć osób, w tym czteromiesięczne niemowlę z ranami ciętymi szyi, znaleziono w domu jednorodzinnym.

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  irma223 napisała: > w takie "samobójstwo" w Chodzieży nie uwierzę. chochoły tak mają. -- nangaparbat3 napisała: > szczepienia działają wtedy, kiedy szczepią się wszyscy, którzy mogą. > Pojedyncze szczepienia "dla siebie" nie mają żadnego sensu.

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  georgia.guidestones napisała: > Nie stawiaj znaku równości między zbrodnia w Chodzieży a powyższą sytuacją. > Sytuacja głębokiej depresji jakby się różni od psychoz z drastyczną agresją. N > o nie idź już w zaparte. Dokładnie to napisałam PRZED tobą poniżej. I napisałam wyraźnie, że nie odnoszę się

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  . > > Aha, a gdzie w Chodzieży masz tu samotna matkę niepelnosprawnych dzieci bez pomocy? Facet mieszkający z teściami, żoną i dzieckiem to identyko sytuacja?

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  Jak wynika z informacji przekazanych przez służby, w domu jednorodzinnym w Chodzieży (woj. wielkopolskie) doszło do zabójstwa suicydalnego. 41-letni mężczyzna miał zabić swoich rodziców, kobietę, dziecko oraz siebie.

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  zajęciami dla syna/córki, w koncu nieleczone choroby - brak opieki wytchnieniowej - i starosc tej matki + brak perspektyw dla dziecka) się wypiela. Wtedy matka mogła mieć te zaburzenia depresyjne, nawet nic dziwnego w tym. Nie stawiaj znaku równości między zbrodnia w Chodzieży a powyższą sytuacją.

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  betonowy do nóg i tak skoczył w morze, by się utopić, to trudno mi się dziwić, że tak szybko w takie "samobójstwo" w Chodzieży nie uwierzę.

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  ciężar winy'. > > No więc pytam - czy 'ciężar winy' tych kobiet jest taki sam? OK, może nie dość jasno wynika z tego, co piszę, że mam na myśli tę konkretną sytuację, czyli Chodzież. Nie wiemy czy to s.r., nie powinniśmy się tym terminem posługiwać. Dalej, ciężar winy z samobójcy rozszerzonego znika

 • Re: Morderstwo w Chodzieży

  osób nie ma nic do rzeczy. Od tego są badania psychiatryczne. Poza tym, jak chcesz sądzić i karać samobójczynię? Jest kategoria zniesionej/ ograniczonej poczytalności i to orzekają specjaliści. Piszę poprostu, że termin samobójstwa rozszerzonego jest co najmniej nieadekwatny, zwłaszcza w sprawach

 • wróżka z Chodzieży

  hej szukam namiarów i opinii o wróżce z Chodzieży ??? proszę o konkretne wypowiedzi