Biała

Więcej o:

Biała

Wypowiedzi na forum o:

Biała

 • Białe biurko dla dzieci

  Drogie e-matki, możecie polecić jakieś białe ładne biurko? Żywcem nie mogę nic znaleźć klasycznego, białego do pokoju dziewczynki. Chcę z szufladami i najlepiej szafką. Podoba mi się Hemnes z Ikei, ale widziałam używany po kilku tygodniach, wygląda tragicznie. Naturalne drewno ale miękkie i bardzo

 • Białe bluzki i filtry spf.

  Zaczęłam używać filtrów również na dekolt, no i wszystkie białe/ecru T-shirty i bluzki zżółkły od filtra. Nie dopiera się. Jest jakiś odplamiacz, wybielacz, mydełko, cokolwiek, co da temu radę?

 • Biała torebka.

  Może pomożecie znaleźć? Średniej wielkości ( nie mikro, nie A4), biała lub off- white, najchętniej skórzana, do ok. 500 pln. Może by mi nastrój poprawiła.

 • Szkoły Branżowe: Sprzedawca Bielsko-Biała

  Mogę prosić o opinie jeśli chodzi o szkoły Branżowe pierwszego stopnia w Bielsku- Białej w zawodzie sprzedawca? Zastanawiam się nad szkołą Zawodową przy Technikum Ekonomicznym przy ul. Komorowickiej oraz Szkołą przy Zespole szkół nr 7 przy ul.Lompy Może ktoś pomóc? Nie mam żadnego punktu

 • biała koszula oversize?

  szukam porządnej białej, gdzieś kiedys mi mignął jakiś polski producent ale nie zapisałam i teraz nie mogę się dokopać, jedyne co pamiętam, że nie były tanie:( Taka z grubszej tkaniny bawełniana, śnieżnobiała, ze sztywnym kołnierzykiem taka trochę "koszula dziadka"

 • Resentyment przeciwko białym wygrał

  Ostatnie więc pytanie : Czemu wszyscy się pchają do kraju białych? I uciekają przed supremacją nie białych tylko wewnątrz swojej rasy. Kraj białych miał demokracje i wraz nimi ona umiera właśnie. Zajmiecie ich miejsce? Nie, wasze głosy są potrzebne tylko do tego, żeby można było nad wami postawić

 • Re: Białe biurko dla dzieci

  consponsa napisała: > możecie polecić jakieś białe ładne biurko? Białe biurko nie jest ładne. Wszystkie białe meble są brzydkie. Oprócz kuchennych i łazienkowych.

 • Nas nie przekonają, że czarne jest czarne, a białe

  jest białe. "Wszystkie decyzje o rozpoczęciu technicznych przygotowań do głosowania do głosowania korespondencyjnego były zgodne z prawem"-tak brzmi oświadczenie centrum informacyjnego rządu! Jak znam PiSią ferajnę, to mgr Julia Lewe L4 przyklepie! I będzie po sprawie. -- To ja zapijaczony_ryj

 • Jak być mniej białym?

  Sprawa jest na tyle głośna i kuriozalna, że informacje o niej dotarły nawet do Polski. Zarząd firmy Coca-Cola organizuje dla swoich (białych?) pracowników szkolenia, których celem jest zrobienie z nich ludzi mniej białych (w znaczeniu charakteru a nie koloru skóry). Bo biały człowiek to samo zło.

 • Re: Białe biurko dla dzieci

  Moj syn ma biurko Kettler Duo, wszak nie białe, ale na pewno są w białym kolorze. Ma duza szufladę i oddzielny kontenerek.