aparat

Wypowiedzi na forum o:

aparat

 • aparat ortodontyczny - metalowy czy ceramiczny?

  Cześć, stoimy przed wyborem aparatów ortodontycznych dla 12- i 13-latki. Pomijam cenę. Przy "naszych" wadach oba będą tak samo dobre Ceramiczny (ładniejszy, ale może żółknie) czy matalowy (bardziej trwały?) - co wybrać? Macie doświadczenia?

 • Aparat foto

  Nie widzę żadnego forum o fotografii, więc pozwolę sobie pomarudzić tutaj. Szukam taniego aparatu fotograficznego cyfrowego. Będzie mi służył podczas wycieczek. Dodatkowo kumpel prosił o pomoc w nagrywaniu filmów na YT. Sam ma tablet, który obraz daje może i przyzwoity, ale dźwięk fatalny. Rozważam:

 • Telefon z dobrym aparatem

  Kilka lat mam i dobrze mi się sprawdza ale muszę zmienić, bo aparat porysowałam (no myślałam, że niezniszczalny jest). Co radzicie z dobrym aparatem i funkcjonalny, bo i tak muszę zaszaleć, żeby ten dobry aparat mieć.

 • Łuk w Aparacie Ortodontycznym

  Witam, spadł mi łuk w aparacie ortodontycznym. Na początku spadła tylko połowa (odczepiła się od zamków). Nieświadomy ściągnąłem resztę i obecnie mój aparat posiada tylko zamki, bez gumek i łuku. Co robic? Jestem na wyjeździe za granicą i nie wiem czy umówić się tutaj na jakąś wizytę czy mogę

 • Aparat ortodontyczny, proszę o rady

  Nastolatek na dniach będzie miał zakładany aparat. O rady wszelkie proszę... Co się sprawdziło, jeśli chodzi o higienę? Co jeśli chodzi o jedzenie w pierwszych, ponoć trudnych dniach?

 • Ortodonta - aparat Herbsta

  Czy któraś z Was ma doświadczenie w leczeniu wczesnej nastolatki aparatem Herbsta. Córką 13 lat ma zalecenie założenia. Dzisiaj poszłam z nią na konsultacje do innego lekarza i ten zaproponował zamiast Herbsta gumki wyciągające przekonując że te są mniej inwazyjne a dadzą ten sam efekt. Zaczęłam się

 • Aparat słuchowy

  Jak w ramach NFZ zorganizować seniorowi aparat słuchowy? Rodzinny, potem laryngolog? Czy w ogóle to się da, bo aparat ma być dobry, żeby senior nie zniechęcił się (bo twierdzi, że nie zna osoby zadowolonej z aparatu). A jeśli prywatnie, to jak się zabrać do tego?

 • Aparat słuchowy

  Rodzinny senior ma ubytek w jednym i drugim uchu (w jednym trochę mniej), charakterystyczny dla wieku. Przed aparatem bronił się ale jakoś go przekonałam. Tyle,, że chciał na jedno ucho. Czy jest sens? Sprzedawca twierdzi,, że lepiej dwa gorszej jakości, niż jeden lepszej. Dostał dwa aparaty na

 • aparat słuchowy?

  czy ktoś z Waszych bliskich nosi? może wiecie skąd piszczenie aparatu? starsza Pani skarży się na piszczenie własnie:(

 • Re: Ortodonta - aparat Herbsta

  Z tego, co czytam, to aparat H. porównywany jest z dodatkowym stawem, to bardzo mocny i niesympatycznie wyglądający aparat, więc na logikę (doświadczenia nie mam) - nie.