wycieczki

Więcej o:

wycieczki

Wypowiedzi na forum o:

wycieczki

 • Zielona Góra - warto na wycieczkę?

  Warto udać się na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry? Chyba nigdy nie byłem a z Poznania mam 1,5 godzinki drogi i moglibyśmy pojechać na taką wycieczkę. Z dziećmi. Co tam fajnego? Tylko nie piszcie, że muzeum ;)

 • Wakacje all excuse me a wycieczki fakultatywne na

  Dziewczyny! W sierpniu wyjazd do Grecji na all in. Chcemy wykupić wycieczki, ale te od biura są drogie. Znajomi kiedyś wykupili wycieczkę od miejscowego polskiego biura i byli zadowoleni. Jakie macie doświadczenia? Pozytywne?

 • OT Zielona Góra - warto na wycieczkę?

  Warto udać się na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry? Chyba nigdy nie byłem a z Poznania mam 1,5 godzinki drogi i moglibyśmy pojechać na taką wycieczkę. Z dziećmi. Co tam fajnego? Tylko nie piszcie, że muzeum ;) Gdzie fajnie zjeść?

 • Szał szkolnych wycieczek- o co chodzi?!

  W zeszłym tygodniu czwórka moich podstawowkowych dzieci przyniosła do domu druki zgód na szkolne wycieczki. Mlodsi bliższe, starsi takie 200km, jednodniowe. Z przykazem, że wszyscy MUSZĄ jechać. Jakaś paranoja: we wszystkich klasach nauczyciele zaczęli wywierać presję na dzieciaki, że mus, że nie

 • Tajlandia - wycieczka dla maturzysty

  Czy wycieczka na nieco ponad miesiąc do Tajlandii dla maturzysty i jego dwóch kolegów, po zdaniu egzaminów maturalnych oraz rozstrzygnięciu rekrutacji na studia to dobry pomysł? Chłopaki (z dalszej rodziny) bardzo chcą jechać, zaplanowali wszystko, odłożyli pieniądze i o ile obostrzenia związane z

 • KENIA safari wycieczki apartamenty cottage do wyna

  Witam jeśli ktoś się wybiera na wakacje do Kenii Nasza firma oferuje safari i lokalne wycieczki pol lub cało dniowe. Jeśli chcecie wynająć apartament ,cottage lub dom jest to tańsza opcja niż hotel . Kontakt Diani Beach Ukunda +254724665227 whats up

 • Re: Szał szkolnych wycieczek- o co chodzi?!

  W klasie mojego syna ostatnia wycieczka była na początku czwartej klasy. Teraz chodzi do szóstej. Nic o żadnych wycieczkach nie wiadomo.

 • Re: Szał szkolnych wycieczek- o co chodzi?!

  Sa. Przedszkolak tez ma druga wycieczkę w ciągu miesiaca. Dla mnie bomba, że maja wycieczki. Rok w domu siedzieli, czas znormalniec.

 • Re: Szał szkolnych wycieczek- o co chodzi?!

  Trochę zazdroszczę. U moich (licea) żadnych wycieczek w tym roku, a u jednej już zapowiedzieli, że w przyszłym roku też nie będzie żadnych wycieczek (niezależnie od trybu nauczania) .

 • wycieczka

  Witam. Chciałbym zabrać swoją dziewczynę na jakąś wspaniałą wycieczkę, której nigdy nie zapomni. Znajoma poleciła mi to będzie ekstra wybór