województwo świętokrzyskie

Wypowiedzi na forum o:

województwo świętokrzyskie

 • Liwidujemy województwo świętokrzyskie

  CZY ISTNIENIE WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JEST UZASADNIONE ? ILE ZAOSZCZĘDZIMY ŚRODKÓW OSOBOWYCH I BEZOSOBOWYCH, A TAKŻE INWESTYCYJNYCH NA LIKWIDACJI WOJEWÓDZTWA ? WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO, KTÓRE WIELKOŚCIĄ NIE DORÓWNUJE NAWET POWIATOWI WARSZAWA? CZY ISTNIENIE WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JEST

 • woj. świętokrzyskie

  Pracownik dz. Handlowego, na woj. świętokrzyskim ( sprzedaż naczep ) Wymagania: - kategoria B; - wykształcenie min. średnie, (może być prosto po szkole ) - wiek do 30 lat. Poszukujęmy ludzi ambitnych ,energicznych . Oferujemy bardzo ciekawą pracę , samochód służbowy ,tel. firmowy ,lamptom.

 • Mamy z woj.świętokrzyskiego

  Czy są tu mamy z województwa świętokrzyskiego? Widzę na ulicach swojego miasta trochę bliźniąt, więc może którąś z mam mogłabym poznać poprzez to forum?

 • *Województwo Świętokrzyskie*

  W województwie świętokrzyskim na szlaku cysterskim leżą: Jędrzejów, Koprzywnica, Wąchock

 • zdjęcia - woj. świętokrzyskie

  Witam, jestem w trakcie organizowania strony internetowej poświęconej turystyce na terenie województwa świętokrzyskiego. Poszukuję ciekawych zdjęć z ziemi świętokrzyskiej. Jeśli ktoś posiada zdjęcia swojego autorstwa i chciałby, żeby ukazały się na stronie internetowej to zachęcam do przesłania na

 • Poszukuję Wróżki z Woj Świętokrzyskiego współpraca

  Poszukuję wróżki chętnej do współpracy z woj. świętokrzyskiego ! Chętne Panie proszę o kontakt pod nr. telefonu: 604054243 TYLKO POWAŻNE OSOBY.

 • Województwo świętokrzyskie w liczbach

  Tu komentarz jest zbędny, cyfry mówią same za siebie.SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU Wszyskim samorządom i posłom woj. Świętokrzyskiego. Wysokich apanaży, orderów oraz wszelkiego splendoru, który najlepiej widać na tle wszechotaczającej biedy. Składa Obywatel.

 • Kupię działki rolne na terenie woj. Świętokrzyskie

  Kupię działki rolne na terenie woj. Świętokrzyskiego, V, VI klasa ziemi Tel: 507-503-033

 • Nowy szef SDPL w woj. świętokrzyskim

  Jerzy Suchański z blisko 80 procentowym poparciem wybrany został na szefa Socjaldemokracji Polskiej w woj. świętokrzyskim. Gratuluję:)))

 • woj. świętokrzyskie

  mam plan by wybrać na długi weekend na zwiedzanie woj.świętokrzyskiego, chyba "główna baza" w górach świętokrzyskich, tak by pozwiedzać prócz samych gór, okoliczne klasztory, zamki i czy stare fabryki, najchetniej z rowerami byłbym wdzięczny za informacje dotyczące noclegów, w jakich miejscowościach