stolice

Wypowiedzi na forum o:

stolice

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  A propo stolicy dlaczego w komunikacji miejskiej jedzie smrodem, papierochy alkohol a w Kolejach Mazowieckich nie ma tego problemu??

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  Bywalec znawca jeszcze nie grali -- "Polska chroni życie od poczęcia, aż do w lesie zamarznięcia" Andrzej Rysuje

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  Decathlon to chyba nie jest atrakcja? Raszyn też nie? Wg mnie jak się jedzie do którejkolwiek stolicy świata na dwa dni, to trzeba spać w centrum, żeby nie tracić czasu na dojazdy i móc odpocząć w środku dnia?

 • Stolica polskiego dzikiego zachodu..

  Fanatyczna obrona Wrocławia podczas wojny spowodowała zniszczenie 65 proc. miasta i śmierć około 100 tys. osób Wrocław był niszczony przez Sowietów dwa razy: w czasie ataku na miasto, ale też po zwycięstwie, gdy nie było już racjonalnego powodu Wiele budowli zostało zburzonych przez samych Niemców w

 • Re: Zwiedzić stolicę

  Jeśli dzieci w zoo nie były nigdy to ok, można pójść i do warszawskiego, ale żeby od razu jako główną atrakcję stolicy podawać, to gruba przesada. Szkoda na to czasu, są dużo fajniejsze zoo w Polsce.

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  Polin polecam (zresztą chyba po Twoich Ichi entuzjastycznych wpisach), ale to kilka godzin chodzenia. Dobre na dłuższy pobyt. Jak na pierwszy raz w stolicy i to na krótko to stawiałabym na miejsca znane z tv i zdjęć w podręcznikach szkolnych ;)

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  Ale jedyna w swoim rodzaju, kojarzy się z Warszawą jak mało co ;) Można sobie obejść w koło, wejść do środka, zobaczyć jakie to wielkie i zadecydować, czy wjeżdżać wyżej, ja bym zachęcała do wjechania, może faktycznie jak już coś tej stolicy lizną.

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  Tam ludzi zwłaszcza w wakacje i w ładną pogodę jest zawsze dużo ;) Zoo żeby dziecku zwierzaki pokazać to tak, ale żeby koniecznie zobaczyć to w Warszawie to nie, nie ma tam niczego takiego ach i och, czego nie ma w innych ogrodach w Polsce. Szkoda czasu jeśli się przyjechało stolicę zwiedzić.

 • Re: Dzieci chcą zobaczyć stolicę

  napisała: > mógłb. nap. gdz. si. znaj. to muz.? Tutaj: Tylko tak jak pisałem - nie wiem czy to aktualnie istnieje (jako miejsce do zwiedzania): Dlatego proponuję

 • Re: Zwiedzić stolicę

  No nie wiem, to prawdziwa stara Warszawa, ktoś, kto przyjeżdża z innego miasta może też mieć ochotę na coś innego niż klasyczne turystyczne miejsca. Może, nie musi, to tylko propozycja przecież. Jak jeździłam ( nawet z dziećmi w wieku dzieci Kurt.W. ) do europejskich stolic, szukaliśmy również