statua wolności

Więcej o:

statua wolności

Wypowiedzi na forum o:

statua wolności

 • statuy wolności w Śródmieściu - widzieliście????

  Witam, Wczoraj byłem świadkiem niesamowitego wydarzenia. Po godzinie 15.00 wczoraj w Śródmieściu chodziły statuy wolności. Było ich całe mnóstwo!!!! Bo prostu super widok. Przesyłam parę fotek, które zrobiłem. Widzieliście to? Może też macie jakieś fajne ujęcia? Pozrawiam, W.

 • Re: Statua Wolności symbolem amerykańskiej kultur

  stara_swinia_nowynick napisał: > A jasne Statua Wolności jest tego najlepszym przykładem ;-) Statua Wolności to akurat dar narodu francuskiego.

 • Statua Wolności na Wiśle

  To francuzi powinni postawić statuę wolności, w końcu to francuzka stoi w Nowym jorku

 • Statua wolności - przebranie jak,gdzie?

  Córka gimnazjalistka dostała za zadanie na tzw.Drzwi otwarte organizowane przez szkołę, przebrać się za Statuę wolności.Ręce mi opadły bo nie wiem jak ugryźć temat.Talent plastyczno-manualny obie mamy kiepski.Mogę owinąć ją białym prześcieradłem i ubrać skórzane sandałki ale co z resztą.Skąd wziąć

 • Re: Statua Wolności symbolem amerykańskiej kultur

  malkontent6 napisał: > stara_swinia_nowynick napisał: > > > A jasne Statua Wolności jest tego najlepszym przykładem ;-) > > Statua Wolności to akurat dar narodu francuskiego. nic innego nie napisałem dla ciebie dodam ,ze Staute of liberty to naprawdę La Liberté éclairant le monde dobrze pamiętam?

 • Re: Co zniszczyło Statuę Wolności?

  widze, ze Bartosz wzial sobie do serca twoje zniesmaczenie i poprawil. Teraz jest "głowy Statuy Wolności" :D

 • Re: Statua wolności - przebranie jak,gdzie?

  Byłam parę lat temu na balu przebierańców i widziałam tam osobę przebraną za statuę wolności. Jak znajdę fotkę, to Ci wrzucę.

 • Statua Wolności na Wiśle

  jeśłi jest się już pięćdziesiątym którymś stanem USA to i pasuje statua " wolności" amerkańskiej. Niech robią co chcą Amerykanie, ich ziemie ich prawo, my jako niewolnicy bedziemy ich słuchać i wykonywać polecenia !!!!!!!!

 • martwe dźwigi nie staną się polską Statuą Wolności

  "Panie prezydencie, martwe dźwigi nie staną się polską Statuą Wolności. Zróbmy razem wszystko, razem zróbmy, żeby polską Statuą Wolności były dźwigi pracujące" - powiedział przewodniczący Solidarności Janusz Śniadek nawiązując w tych słowach do bardzo dziwnego i niezręczego wobec likwidacji przemysł

 • Obcięli głowę Statui Wolności ...

  Nowojorska policja czyni wszystko by ustalić autorów wideo, zaprezentowanego w serwisie YouTube, które przedstawia scenę ścięcia głowy skradzionemu posągowi Statui Wolności. Trwające niespełna minutę wideo pokazuję blisko 2.5 metrową replikę statui, która przed miesiącem została ukradziona z