Słowacja

Wypowiedzi na forum o:

Słowacja

 • Słowacja wybiera narodową politykę...

  Bratysława bliżej Budapesztu Na portalu dziennika ?Rzeczpospolita? pierwszy komentarz po informacji o zwycięstwie partii SMER Roberta Fico w wyborach na Słowacji miał taki tytuł: ?Słowacja zwraca się ku Moskwie?. To typowe dla mediów w Polsce, każdy pogląd i każdego polityka w Europie, który nie

 • Słowacja odrzuca zdegenerowany neoliberalizm

  Słowacja przestanie wysyłać broń i pieniądze na Ukrainę, ale będzie nadal wysyłać pomoc humanitarną, taką jak żywność lub leki, i tylko na obszary wyraźnie dotknięte wojną. Budapeszt również dziś świętuje, Viktor Orbán w dużej mierze popierał węgierskie partie na Słowacji, które zawiodły, ale

 • Umowa między Polską, Czechami i Słowacją.

  Polska i Czechy podpisały umowę ze Słowacją, na podstawie której polskie i czeskie samoloty przejmą kontrolą nad słowacką przestrzenią powietrzną, po wycofaniu ze służby słowackich MiGów-29, w oczekiwaniu na dostawę pierwszych słowackich F-16, które mają dotrzeć na Słowację w 2024 roku.

 • OT - Słowacja wobec rosji - krytycznie

  A tu jest taki artykuł, który pokazuje stosunek Słowacji do rosji i Ukrainy w ciemnych barwach. Czy nasz Słowak potwierdzi?

 • Góry w Słowacji.

  Słowacja to w około 60% kraju zajmują góry. Oprócz Tatr Wysokich są jeszcze Tatry Niżne, Mała i Wielka Fatra, Rudawy Słowackie, Bieszczady oraz inne mniej znane pasma. Proponuję w tym wątku wstawiać zdjęcia z całych słowackich gór.

 • Słowacja kiedyś...

  Władzom nie wystarczyło, że wprowadziły przepisy antyżydowskie nawet bardziej restrykcyjne i nieludzkie od tych obowiązujących w III Rzeszy. Aby pozbyć się niechcianej części populacji były gotowe zapłacić Niemcom za każdego wywiezionego do Auschwitz i zamordowanego Żyda. Pod koniec okresu

 • Czechosłowacja, Czecho-Słowacja, Czechy, Słowacja

  Waszym zdaniem powinna istnieć Czechosłowacja, Czecho-Słowacja czy Czechy i Słowacja?

 • Słowacja?

  Wedlug waszych najswieższych wiadomosci Schroeder wymienił Słowacje, która jako jedno z pierwszych państw ma byc przyjeta do UE. Chodzi o Słowację czy o Słowenię.

 • Firma na Słowacji

  Zacznij biznes na Słowacji ! - założenie firmy i pośrednictwo handlowe na Słowacji , własna firma na Słowacji , rozpoczęcie działalności na Słowacji . WWW : albo Email :

 • SŁOWACJA

  Dwie dziewczyny dwudziestokilku letnie wybieraja sie od 25 VIII na Słowacje i szukaja milego towarzystwa. Przewidujemy środkową i wschodną Słowacje, przyroda i miasta. Małą grupą raźniej.