Kolacja z adrenaliną

Jeśli chcesz zjeść najbardziej emocjonujący posiłek w swoim życiu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zespół profesjonalistów zabierze Cię na kolację w ... niebie.

Takie podniebne posiłki serwuje Dinner in the Sky. Taką atrakcję można zamówić do dowolnego miejsca na ziemi. Do tej pory pojawili się już w Londynie, Lizbonie, Las Vegas czy Dubaju. Samo jedzenie na wysokości nie jest jeszcze największą przyjemnością, są nią widoki wokół.

dinner in the skydinner in the sky dinner in the sky Przy stole zawieszonym na wysokości 50 metrów mieści się 22 osoby, pośrodku stołu jest miejsce dla kucharza i jego dwóch pomocników. Serwowane jedzenie zależy wyłącznie od życzeń klientów, dotychczasowi goście jedli już sushi, owoce morza a nawet: płonące steki.

dinner in the skydinner in the sky dinner in the sky Ponieważ nie samym chlebem człowiek żyje, do obiadu można zamówić muzykę. Nie ma problemu z miejscem. Firma podwiesi osobną platformę dla muzyków. Zmieści się na niej bez problemu nawet fortepian.

dinner in the skydinner in the sky dinner in the sky

Impreza w niebie jest całkowicie bezpieczna - jedzący są przypinani do foteli pasami. Dźwig jest wielokrotnie sprawdzany. A organizatorzy zapewniają, że bezpieczeństwo jest dla nich najważniejsze. Jeśli jednak cierpicie na lęk wysokości, lepiej nie parzcie pod nogi, bo taki widok, może zabić:

Dinner in the skyDinner in the sky Dinner in the sky

Więcej o: