Gdzie spać

Swornegacie - noc w stanicy PTTK będzie niedroga i wygodna. W czteroosobowym pokoju z wodą i aneksem kuchennym kosztuje 88 zł. Jeśli zdecydujemy na wyższy standard (osobna łazienka), zapłacimy 92 zł. Wynajęcie pokoju w domkach kempingowych kosztuje od 44 zł (dwuosobowy z wc) do 88 zł (czteroosobowy). Za rozbicie namiotu na polu biwakowym kosztuje 6 zł. Do restauracji mamy 1,5 km. W Swornychgaciach przenocować można na wielu polach namiotowych i w gospodarstwach agroturystycznych. W nich, w sezonie trudno o wolne miejsce.

Przechlewo - tu mamy szansę odpocząć w ośrodku OSiR. Za rozbicie się na polu namiotowym zapłacimy 3,50 zł za dobę i w zależności od wieku od dwóch do sześciu zł za osobę. Nocleg w drewnianym domku kosztuje od 50 do 110 zł. W pokoju w pawilonie od 20 do 100 zł. W ośrodku możemy nawet skorzystać z sauny (30 zł za godz., zmieści się w niej osiem osób).

Charzykowy - to miejscowość letniskowa z hotelami, restauracjami. W na terenie ośrodka PTTK można przenocować w domku kempingowym (pokój dwuosobowy - 36 zł za dobę, trzyosobowy - 54 zł za dobę). Za czteroosobowy pokój w murowanym pawilonie zapłacimy 64 zł. Na polu namiotowym rozbicie namiotu kosztuje 6 zł i dodatkowo 4 zł od osoby.

Agrotur Bory - ośrodek w Bysławku. Wysoki standard. Pokoje 2 - 5 osobowe, każdy z własną łazienką i telefonem oraz ze stałym łączem internetowym. Doba kosztuje od 260 do 600 zł.

Mini hotel u Ali położony jest na obrzeżach miasta Tucholi - osiedle Rudzki Most. Hotel stanowi wspaniałe miejsce do wypoczynku , a także do wypadów celem zwiedzania Borów Tucholskich. W budynku znajduje się aneks kuchenny, na terenie obiektu altana ogrodowa, grill oraz rowery do dyspozycji gości. Doba to koszt 130 zł. Dzieci zapłacą połowę.

Więcej o: