Ostróda

Wypowiedzi na forum o:

Ostróda

  • OSK w Ostródzie

    Witam, zamierzam niedługo zrobic prawo jazdy. W Ostródzie mamy kilkanaście Ośrodków Szkolenia Kierowców. Który tu wybrać? Który byście polecali? Gdzie naprawdę uczą jazdy czyli umiejętność przepisowego i bezpiecznego zachowania się na drodze, a nie tylko improwizują i skubią klienta w każdy możliwy

  • Ostróda- agroturystyka

    Macie moze namiary na kwatery agro w okolicach lub samej Ostródzie? A przy okazji jak najtaniej dojechac do Ostródy- pociągiem lub autobusem...? Dzięki i gorąco pozdrawiam :) Polka

  • Re: A co robić w Ostródzie

    Pojechać do Ostródy aby potem w ramach "A co robić w Ostródzie" pojechać do Olsztynka , hmm.. , ale mam pomysła. -

  • ___SOKÓŁ OSTRÓDA_____

    Nie mieszkam już w Ostródzie, czy ktoś może mi powiedzieć co dzieje się z drużyną piłkarską?

  • Re: A co robić w Ostródzie

    Sama Ostróda to trochę nudy ale dookoła można fajnie pozwiedzać. I tygodnia nie starczy

  • zespó z Ostródy

    Witam Was serdecznie, może słyszeliscie opinie na temat zespołu Fraza z Ostródy?

  • Re: A co robić w Ostródzie

    Barbo polecam, i dzień z głowy ale za Olsztynem . Czyli od Ostródy ok 55 km

  • Busy do Danii z Ostródy

    Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem z podróży do Danii. Od lat korzystam z usług firmy przewozowej, która oferuje bezproblemowe i wygodne przejazdy z Polski do Danii. Ostatnio podróżowałem z Ostródy prosto do Kopenhagi, bez konieczności przesiadek. Kierowcy są bardzo profesjonalni, a ceny

  • Ostróda

    Witam fanów muzyki reggae. Ostróda Reggae Festival jest najpopularniejszym festiwalem tego typu muzyki w Polsce. W zeszłym roku zostałam pozytywnie zaskoczona miła atmosferą i bardzo dobrymi koncertami. Macie może jakieś wieści na temat tego jakie zespoły wystąpią w tym roku ?

  • zamek w Ostródzie

    lato 2005. Wygramolilismy sie wreszcie z psem z auta. Stoimy w upale razem z psem i mowimy glosno do siebie: " no dobra, to gdzie ten zamek w Ostródzie?". A na to mily Pan przechodzący obok: "To wlasnie zamek w Ostródzie". Okazalo sie ze zaparkowaliśmy przed samym zamkiem. Wstyd :-))) -- jeden