Góra

Więcej o:

Góra

Wypowiedzi na forum o:

Góra

 • Gdzie w góry ?

  Chcielibyśmy pojechać ze znajomymi w lutym w góry , pochodzić , coś zwiedzić , jakiś relaks , dobre jedzenie itp. Żadnych sportów zimowych. Ciagle jeździliśmy do Zakopanego , ale już mamy dość i szukamy alternatywy . Czy coś polecicie ?

 • Góry w Słowacji.

  Słowacja to w około 60% kraju zajmują góry. Oprócz Tatr Wysokich są jeszcze Tatry Niżne, Mała i Wielka Fatra, Rudawy Słowackie, Bieszczady oraz inne mniej znane pasma. Proponuję w tym wątku wstawiać zdjęcia z całych słowackich gór.

 • Produkcja Netfliksa "Nie patrz w górę" ?

  Produkcja Netfliksa "Nie patrz w górę" cieszy się ogromną popularnością ? nie tylko jako film, ale i swego rodzaju manifest. Nowych znaczeń dodają sami widzowie, którzy interpretują tę historię na swój sposób, traktując ją jako klucz do dekodowania rzeczywistości. -- Lubię

 • I cyk stopy w górę

  O kolejne 50 punktów. Waluty zamiast tanieć nadal są na zielono i idą do góry. Czy to już stagflacja? -- Niech sobie Ganges, Sorrento, Krym Pod niebo inni wynoszą, A ja Łódź wolę! Jej brud i dym Szczęściem mi są i rozkoszą!

 • Kanał samochodowy w Jeleniej Górze

  Witam. Czy w Jeleniej Górze, lub bliskiej okolicy znajduje się kanał samochodowy/serwisowy? Oczywiście taki darmowy ogólnodostępny. Ten koło sanepidu jest już od jakiegoś czasu zamknięty. Pozdrawiam.

 • Wędrówki letnie i zimowe po górach

  Cześć, Podzielcie się jakie trasy po górach wybieracie, zwłaszcza o tej porze roku :D Dwa tygodnie temu miałam okazję wybrać się na Babią Górę Percią Akademików. Było całkiem sympatycznie, śnieg też już był :) Może macie przetestowane buty trekingowe na sezon zimowy i możecie coś polecić? --

 • Góry Izerskie/Sowie

  Tak się zastanawiam, czy by się nie wybrać pod koniec wrzesnia, tam jest podobno bardzo ładnie. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone miejsca, noclegi, szlaki (bardziej spacerowe, bo nie mam butów do chodzenia po prawdziwych górach)? Albo jakieś atrakcje w miarę w pobliżu? Z góry bardzo

 • Pana na dzis do spotkan, mam lokum- Zielona Góra

  Witam mam 40lat mila szukam pana do spotkan sponsorowanych, dzis w sobote , mam lokum w Zielonej Górze więcej info na telefon, bez bajkopisarzy, Zielona Góra i okolice. lubie też anal

 • Morowy krzyż na Łysej Górze

  - ten krzyż ma nie tylko upamiętnić ofiary coronavirusa ale też odstraszyć złe demony tego miejsca bo przecież pogańska góra czarownic!

 • Polska gospodarka wykresy pną się do góry!

  Już dawno wykresy tak nie pieły się do góry! Polska gospodarka stronk. CHF, USD, EUR, Złoto(tu akurat dotyczy to gospodarki globalnej) Myślałam że mam myszy w domu, ale okazało się że to inflacja chrupała jak żarła mi PLN w portfelu. -- Milcz, głupi chłopie! Milcz, chamie skończony!