bagaż

Więcej o:

bagaż

Wypowiedzi na forum o:

bagaż

 • W pociągu - jak to jest z miejscem na bagaż?

  Jadę IC w wagonie bezprzydziałowym. A więc ciasnota niczym w autobusie i pełno ludzi. Zanim usiadłyśmy z dzieckiem na naszych miejscach, to jakaś para, która wsiadała bezpośrednio za nami zajęła nam nasze miejsce na bagaż ja rozumiem, że każde dwa miejsca mają swoją półeczkę nad głową na bagaż, czy

 • pytanie do dużo podróżujących - bagaż

  bagaż na dwa tygodnie muszę wykupic bagaż rejestrowany i się zastanawiam, czy 23 kilo na dwie osoby da radę? wyjazd wakacyjny, kierunek ciepły ale nie upalny, więc coś ciepłego należy zabrać. Nie jestem z tych co się lubią bagażowo ograniczać ale jak mam płacić i to nie mało, to się głęboko

 • Zastrzyki w bagażu podręcznym

  Czy ematka wie? Muszę zabrać ze sobą w podróż zastrzyki (epiparyna, są w gotowych penach ze strzykawka), a mam tylko bagaż podręczny, da się to jakoś zalatwic? Czy będę musiała dokupić rejestrowany? Jeśli ma to jakieś znaczenie, to lecę z WizzAir.

 • Re: Najbardziej ektrawagancki bagaż ;)

  Jesteście boskie z tymi bagażami :-) Magiczny kociołek :-)

 • Re: Najbardziej ektrawagancki bagaż ;)

  karton z kryształowymi kieliszkami w podręcznym. Zajęły mi pół objętości bagażu

 • Re: pytanie do dużo podróżujących - bagaż

  > ostatnio lubią zabierać bagaż podręczny do luku i wtedy i tak lądujesz przy taśmie Ja tak miałam tylko raz, ale tak zabrane bagaże po wylądowaniu zostały nam wydane zaraz po wyjściu z samolotu, na płycie lotniska, a nie z regularnym bagażem rejestrowanym.

 • Re: Najbardziej ektrawagancki bagaż ;)

  Kilkadzieścia chlebów orkiszowych, płatki orkiszowe, wielki dzban, lazy Susan, która się nie mieściła do żadnego bagażu i musiałam ją nieść pod pachą.

 • Re: Najbardziej ektrawagancki bagaż ;)

  Chińskie słomkowe kapelusze, 4 sztuki. Nie chciały się zmieścić w bagażu, więc trzeba było je założyć, wyszło po 2 sztuki na głowę.

 • Przechowalnia bagażu - warszawa

  Jak w temacie. Czy na Dworcu Centralnym jest czynna przechowalnia bagażu? Na stronie internetowej widnieje komunikat "chwilowo nieczynna". Czy jest to informacja aktualna? Czy w okolicach dworca mam gdzieś możliwość przechowania bagażu czy czeka mnie spacer pod Zygmunta z walizką? Będę przejazdem w

 • Re: W pociągu - jak to jest z miejscem na bagaż?

  Poprosiłabym o zabranie bagażu z półki nad moim miejscem, jeśli chciałabym tam położyć swoją walizkę. Nie rozumiem, dlaczego wolisz męczyć się z bagażem pod nogami.