Malediwy - 5 powodów dla których warto tam pojechać

NS
28.01.2020 17:00
Malediwy

Malediwy (istock.com)

Dlaczego warto pojechać na Malediwy? Wbrew pozorom do wyjazdu zachęcą cię nie tylko białe plaże i nieustające słońce. Sprawdź, kiedy jest najlepsza pogoda na podróż w te egzotyczne miejsce! Poznaj 5 powodów, dla których warto wybrać się na Malediwy. Z pewnością nie pożałujesz.
autor
open-image
  • Świetna pogoda w trakcie polskiej zimy

   Lato w środku zimy, jesienią i wiosną! Ze względu na tropikalny klimat, wysokie temperatury utrzymują się tam przez cały rok. Najlepsza pogoda na wypoczynek na Malediwach to czas od listopada do kwietnia. Jest to czas pory suchej z największą liczbą godzin słonecznych i niższą wilgotnością. Malediwy to doskonałe miejsce na naładowanie akumulatorów w pełni słońca podczas polskiej zimy i odpoczynek od mrozów i chłodu.
   Sprawdź cenę
  • Bliskość natury

   Wyspy widziane z lotu ptaka przypominają piaszczyste pierścionki rozrzucone na lazurowym tle. Powstały przez przyrastanie rafy koralowej na podwodnych wulkanach. Ten cud natury otoczony jest przez niezwykłe stworzenia morskie zwierzęta, które możesz obserwować w ich naturalnym środowisku. Pływanie z delfinami lub pośród rekinów, snurkowanie z przewodnikiem lub rejsy łodzią ze szklanym dnem to świetna opcja.
   Sprawdź cenę
  • Luksus na wyciągnięcie ręki

   Słynne klimatyczne domki na wodzie, jacuzzi na tarasie i prywatne zejście do oceanu – takie luksusy czekają cię na rajskich wyspach. Najbardziej ekskluzywne obiekty mają także prywatne baseny i rozbudowane centrum SPA. Nie brakuje również typowych atrakcji dla najmłodszych, czy animacji dla dorosłych, takich jak joga czy pilates. Mało tego! W opcji All Inclusive zagwarantowane masz wyżywienie przez całą dobę (posiłki bogate są w owoce morza i ryby), bary z zimnymi drinkami, baseny i sale fitness.
   Sprawdź cenę
  • Gwarancja ciszy i spokoju

   Na Malediwach obowiązuje zakaz hałasu. Jedyne co możesz usłyszeć to przyjemny szum oceanu i relaksujące odgłosy natury. Nie ma też mowy o tłumach, ponieważ liczba przebywających tam osób jest ograniczona. Wprowadzone limity sprawiają, że na Malediwach wypoczywa się komfortowo i pomimo niezwykłej popularności wysp – bez turystycznego zgiełku.
   Sprawdź cenę
  • Prawie jak na prywatnej wyspie

   Na niewielkich wyspach, gdzie położone są hotele na Malediwach, nie ma sklepów, galerii handlowych czy autostrad. Oznacza to absolutny odpoczynek od tego, co przytłacza mieszkańców zwłaszcza dużych miast. Co więcej, nawet w Male – stolicy Malediwów i największym mieście, najwyższa dozwolona prędkość to 30 km/h. Choć hotele oferują dostęp do internetu, w egzotycznych okolicznościach przyrody i tak nie będziesz tracić czasu na buszowanie w sieci.
   Sprawdź cenę
autor

** **

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: