Pakowne plecaki i torby na wyjazd w góry

BA
24.01.2018 17:00
Plecaki w góry

Plecaki w góry (shutterstock.com)

Wybierasz się w góry, ale nie masz się w co zapakować? Nic straconego! Zobacz kilka modeli plecaków i toreb, w które warto zainwestować!

Masz już zarezerwowany wyjazd w góry oraz przygotowane rzeczy, ale nie masz ich w co spakować? Musisz więc wyposażyć się w odpowiedni plecak albo torbę podróżną. Specjalnie dla ciebie wybraliśmy więc kilka modeli w atrakcyjnych cenach. Wybierz coś dla siebie! 

Plecaki trekkingowe

Plecaki trekkingowe / kolaż redakcja, materiały partnerówPlecaki trekkingowe / kolaż redakcja, materiały partnerów Plecaki trekkingowe / kolaż redakcja, materiały partnerów

Jeśli lubisz górskie wędrówki, wspinaczki albo uprawiasz snowboard lub jazdę na nartach, to plecak trekkingowy będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Jest on dosyć spory, ale bardzo pakowny oraz posiada szereg zabezpieczających zapięć, które sprawią, że plecak zawsze będzie na swoim miejscu. Ponadto takie modele są zazwyczaj wykonane z nieprzemakalnych materiałów. 

Mniejsze plecaki 

Mniejsze plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerówMniejsze plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerów Mniejsze plecaki / kolaż redakcja, materiały partnerów

Jeśli nie planujesz dalekich wędrówek, a plecak ma służyć ci tylko do zapakowania potrzebnych drobiazgów, to zdecyduj się na mniejszy model, ale wykonany również z wytrzymałych materiałów. Dla mężczyzn świetnym wyborem będą poliestrowe plecaki, a dla kobiet doskonałe okażą się eleganckie modele ze skóry. 

Torby podróżne 

Torby podróżne / kolaż redakcja, materiały partnerówTorby podróżne / kolaż redakcja, materiały partnerów Torby podróżne / kolaż redakcja, materiały partnerów

Jeśli zależy ci po prostu na spakowaniu wszystkich swoich ubrań i innych akcesoriów, a nie chcesz mieć zbyt dużo bagażu, to możesz wybrać pakowaną torbę podróżną. W ofertach wielu marek znajdziesz modele ze skóry, z poliestru, zamszu lub bawełny. Wybierz model, który posiada dużo kieszeni. Wtedy wszystko spakujesz bez problemu. 

Więcej pakownych plecaków i toreb podróżnych znajdziesz poniżej: 

Więcej o: