żywność

Więcej o:

żywność

Wypowiedzi na forum o:

żywność

 • Żywność ekologiczna

  Cześć? Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej rynku żywności ekologicznej. Uzyskane wyniki posłużą do napisania pracy licencjackiej. Ankieta krótka i przyjemna, z góry dziękuję ?

 • Ozonator żywności

  Dzień dobry Czy używacie ozonatora do żywności ? Chce kupić i nie wiem który jest dobry ? Polecacie jakiś ? Głównie chciałabym oczyszczać owoce i warzywa

 • Czy dbacie o żywność, kosmetyki?

  bezpieczniejsza dbając o żywność i sport. Tylko czy to wystarczy? nie mam jakiś ogromnych lęków jednak staram się zmniejszać ryzko chorób cywilizacyjnych. Myślicie, ze faktycznie ekologiczne jedzenie to ściema?

 • Gdzie kupię w Lublinie zdrową żywność?

  Cześć, niedawno przeprowadziłam się do Lublina i chciałabym dobrze poznać to miasto :) Gdzie w Lublinie kupię zdrową żywność, typu miód, jajka od szczęśliwych kur itp.?

 • Przetworzona żywność, ...

  Przetworzona żywność, którą jesteśmy ?bombardowani?, jest nafaszerowana szkodliwymi substancjami, w tym konserwantami ? jak możemy zauważyć na etykietach, niekiedy jest ich tam cała masa. Badań nad wpływem ulepszaczy na zdrowie człowieka jest mnóstwo ? wiadomo, że sporadyczne ich spożycie nie jest

 • Polski nowy ład: 1. kartki na żywność 2. talony na

  Polski nowy ład: 1. kartki na żywność 2. talony na wczasy i paszporty 3. przywrócenie kary śmierci (w tym za przewinienia polityczne) 4. uruchomienie PGR wraz z siecią sklepów państwowych 5. zlikwidowanie prywatnych TV (monopol TV publicznej) 6. prywatna prasa działająca jedynie w podziemiu 7.

 • Re: Czy dbacie o żywność, kosmetyki?

  Używasz jakichś dziwnych sformułowań. "Dbanie o żywność, kosmetyki" rozumiałabym jako przechowywanie w odpowiednich warunkach, mąki w suchym, masła w zimnym miejscu, pilnowanie, żeby były w zamkniętych opakowaniach, etc.

 • Re: Czy dbacie o żywność, kosmetyki?

  poppkinsaa napisała: > > Więc czuje się bezpieczniejsza dbając o żywność i sport. > Moglabys napisac cos wiecej o tym jak dbasz o sport? Czy tez go przechowujesz w szklanych eko pojemnikach?

 • Technologia żywności i żywienie człowieka

  W tym roku kończę liceum i zastanawiam się nad technologią żywności, więc kto coś wie to proszę o wypowiadanie się, chętnie poczytam :) Co sądzicie o tym kierunku? Ciężko jest, dużo nauki? Są po tym jakieś perspektywy i szansa na znalezienie pracy? I ktoś wie czym różni się od kierunku żywienie

 • Gospodarstwo jednoosobowe-ile na żywność miesięczn

  Witam się po krotkiej nieobecności. Po szaleństwie corony postanowiłam przyjrzeć sie moim wydatkom. I o ile rachunki,kredyty mam jako tako ogarnięte (nic nie da się obciąć),Tak problemem są wydatki żywieniowe. Nie wiem ile przeznaczyć miesięcznie. Nie muszę jakoś specjalnie oszczędzać ale jak czytam