zwroty

Więcej o:

zwroty

Wypowiedzi na forum o:

zwroty

 • Rozumiecie ten zwrot?

  "Ekspozycja na szuryzm". Nie rozumiem, co to za bełkot? Rozumiem Inne. Czy według was jest to zwrot typowy dla języka polskiego?

 • Usunięcie blokad - sprawdzenie - gwarancja zwrotu

  Sprawdź swoje biopole pod kątem: 1)klątw 2)uroków 3)blokad 4)programów w biopolu Sprawdzenie, nic nie kosztuje. === Usuwam też wszelkie wypisane powyżej blokady - odczujesz na sobie poprawę, samopoczucia , poprawę relacji w związku i ludźmi. Jeżeli nie uda mi się Tobie pomóc - a twój stan nie

 • Booking a zwrot kosztów

  Witam. Zarezerwowałam pobyt w hotelu przez booking z możliwością bezpłatnej rezygnacji do wyznaczonego dnia. Pobyt opłaciłam. Jednak musiałam rezerwacje anulować. Zrobiłam to przed wyznaczonym terminem. Dostałam informację,że koszty zostaną mi całkowicie zwrócone w ciągu 10-12 dni. Dzisiaj mija 14

 • Promod zwroty

  Dziewczyny, zwracała któraś z Was coś do Promodu? Chciałabym zamówić kilka rzeczy, jak wygląda teraz u nich zwrot?

 • Zwrot przy zakupach online - cashback Picodi

  Cześć! Ostatnio zaczęłam robić zakupy online z cashbackiem, fajna sprawa, bo nawet jak zwraca się kilka złotych to można coś zaoszczędzić. Ja robię zakupy z Picodi :) dzielę się, bo myślę, że warto sobie zobaczyć i sprawdzić :) Ja jak robię zakupy w Douglas albo hebe to zamawiam ze zwrotem właśnie.

 • Zwrot złotego pierscionka u jubilera

  Partner kupił złoty pierscionek u jubilera, w sklepie. Pierscionek za mały. Dzwoniłam do sklepu, nie przyjmuja zwrotów. Czy jest to mozliwe,ze nie ma mozliwosci zwrotów?

 • Zwrot za kwaterę

  ten pokój ? Gdybym się nie pospieszyła pieniądze zapłacone zostały by tylko za te 2 pokoje na miejscu opłata klimatyczna tez została za nich pobrana , jak to powinno teraz wyglądać ? Warto walczyć o zwrot pieniędzy czy szkoda zachodu?

 • Arbiter bankowy odmowa zwrotu prowizji

  Cześć , spłaciłam swój kredyt hipoteczny w ciągu 8 miesięcy, wykorzystałam jedynie polowe transz (kredyt z 2020 roku ) bank santander pobrał prowizje 8 tysięcy złotych . Odmówił zwrotu prowizji mimo wcześniejszej spłaty i nie wykorzystania połowy transz . Arbiter bankowy stanął po stronie banku i

 • Mango - zwrot zakupów podobno masakra?

  Hej, zrobiłam ostatnio zwrot zakupów DHL-em ze sklepu Mango i teraz dopiero zaczęłam czytać opinie, że podobno są tam masakryczne problemy ze zwrotami :-( Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, o co dokładnie chodzi - czy trzeba długo czekać czy w ogóle nie zwracają?

 • Zwrot podatku 2022

  Czy już ktoś dostał? Rozliczyłam w epity, zawsze max tydzień i był zwrot. A w tym roku nic. Może już dostałyście?