Zmiany klimatyczne

Więcej o:

Zmiany klimatyczne

Wypowiedzi na forum o:

Zmiany klimatyczne

 • Woda a zmiany klimatyczne

  Postępujące zmiany klimatyczne skutkują stopniowym ograniczaniem dostępu do zasobów wodnych. Dzieje się to na całym świecie i nie omija także Polski. Coraz bardziej prawdopodobne wojny o dostęp do źródeł wody, znikanie krajów wyspiarskich, gigantyczne migracje, pustynnienie całych regionów.

 • Kompromitacja naukowców ws. zmian klimatycznych

  - nie ma żadnego globalnego ocieplenia!! To bajka Ala Gora!

 • Przygotowanie WP do zmian klimatycznych

  Przygotowanie WP do zmian klimatycznych ;) Polscy komandosi ćwiczą w dżungli, Tiger Claw 1 w Indiach, za chwilę kolejne w Brazylii:

 • Papież chce obudzić świadomość zmian klimatycznych

  Papież Benedykt XVI oświadczył, że pragnie obudzić świadomość zmian klimatycznych. Papież powiedział dziennikarzom na pokładzie samolotu, którym leciał z pielgrzymką do Australii na XXIII Światowe Dni Młodzieży w Sydney, że ludzi należy zdopingować do zmiany stylu życia z powodu zmian klimatycznych.

 • Skutki zmian klimatycznych.

  ludności do spokojnej wydawałoby się Syrii. Wybuchła rebelia, a ISIS w sposób przemyślany zajęło tereny, na których znajdowały się źródła wody i obiecując ludziom pomoc, żywność i pracę przyciągnęły do swoich idei masę ludzi. Czy zmiany klimatyczne grożą nam takimi skutkami? Trudno powiedzieć, z

 • Re: Skutki zmian klimatycznych.

  Prawdopodobieństwo wystąpienia zmian klimatycznych o których pisałeś w swoim pierwszym poście nie bardzo niewielkie w świetle zmian klimatycznych jakie aktualnie obserwujemy. Globalne ocieplenie jakie teraz mamy nie powoduje i sposowdowanie może w naszym kraju tak dramatycznych i gwałtownych zmian.

 • Re: Zmiany klimatyczne są fajne

  Chociaż przecież zwolenników tezy o nadchodzącym zlodowaceniu należy dzisiaj uznać za pionierów niosących w ciemny lud trudną wiedzę o "zmianach klimatycznych"

 • Re: Jak powstrzymać zmiany klimatyczne

  O tym marzyłam. Trzeba pisać o zmianach klimatycznych, a nie udawać, że ich nie ma.

 • Re: Zmiany klimatyczne są fajne

  Yyyyy w którym momencie Polska skorzysta na zmianach klimatycznych?? Możesz wyjaśnić? -- Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!

 • Świadomość a zmiany klimatyczne

  , skończywszy na małych zmianach w życiu jednostek. Spotkanie w ramach europejskiego zielonego tygodnia. Styl życia a zmiany klimatyczne ? 18 czerwca 2015 r. czwartek, godz. 18:00 ? 19:30 -- GALERIAMEDYTACJI.PL