żeglowanie

Więcej o:

żeglowanie

Wypowiedzi na forum o:

żeglowanie

 • Żeglowanie

  Chcesz zacząć żeglować, ale nie wiesz jak zacząć? Pomożemy: Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 • Nauka żeglowania katamaranem morskim

  - Jesteś żeglarzem, żeglujesz na jachtach. Myślisz o czymś więcej... ? - Zastanawiasz się jak by to było samemu poprowadzić bezpiecznie katamaran ... ? - Jak podnieść standard żeglowania ..? Właśnie przesiąść się na katamaran - Chciałbyś pożeglować do egzotycznych miejsc takich jak Karaiby,

 • Kto żegluje???

  Zalew Koronowski dzisiaj to był żeglarski raj...Ani jednej chmury ale bez upału i silny , stały wiatr...Marzenie...Żeglowaliście dzisiaj???

 • Żeglowanie zimą

  Czy ktoś z Was żeglował po Adriatyku, od Splitu na południe zimą? Interesuje mnie jak tam wtedy jest. A moze ktoś z forumowiczów wybiera się na rejs w okresie sylwestrowym?

 • Żeglowanie po jeziorze Krzywym

  Zdjęcia z żeglowania po mazurskich jeziorach można odszukać pod adresem: a w tym wątku popływamy po olsztyńskim, warmińskim jeziorze Krzywe (Ukiel) :-)

 • Żeglowanie na Adriatyku i innych lazurowych wodach

  Ahoj! Czy są na forum osoby zainteresowane żeglowaniem na Adriatyku i na innych ciepłych morzach? Niestety sezon żeglarski na naszym ukochanym Bałtyku i M Północnym jest tak krótki... A przeciez sa również inne szerokości, pod którymi mozna żeglować gdy u nas jest stanowczo zbyt zimno... Wkrótce

 • Wrześniowe żeglowanie...4

  W tym roku też tak jak i w poprzednich udało się pożeglować we wrześniu... poniżej są fotograficzne wspomnienia tego rejsu. Zdjęcia z początku wrześniowego żeglowania 2011 i szlak wrześniowego rejsu 2010 mozna odszukać pod adresem: Pozdrawiamy. :-)

 • Wrześniowe żeglowanie...3 (2010)

  W ubiegłym roku -2009 tak żeglowaliśmy na wrześniowym rejsie: w tym roku rejs był krótszy... ale też był. Zapraszam na foto efekty wyprawy. :-)

 • Lobbystki żeglują? :)

  Żeglujecie? Ja lata temu zaczynałam od Mazur, a później przyszedł taki moment, że wybrałam się na morze i tak już zostało. Świetne rozwiązanie, dla tych, którzy nie lubią siedzieć w hotelu na wakacjach i pozwiedzać z zupełnie innej perspektywy. Nie wyobrażam sobie w tej chwili urlopu spędzanego w

 • jeziora do żeglowania

  Hej :) znacie jakieś fajne jeziorka nie za daleko od Poznania do żeglowania? Chcemy z chłopakiem poznać nowe wody, a póki co pływamy sobie po jeziorze Powidzkim. Jeśli przyjdzie Wam coś do głowy to będę wdzięczna za każdy pomysł :) niestety w tym roku Mazury odpadają... za daleko i za mało czasu...