wstyd

Wypowiedzi na forum o:

wstyd

 • Wstyd być księdzem

  Był taki wątek na forum. Na dzień dzisiejszy sugestia wydaje się jak najbardziej uzasadniona. Ale chyba znacznie większym wstydem jest być dutkanym przy każdej okazji katolikiem.

 • Kiedys myslalem ze wstyd jest zly

  Pozniej zrozumialem ze bezwstyd jest jeszcze gorszy. Nie ma nadmiernego wstydu tak jak nie ma nadmiernego bolu po pobiciu. To element gdy ktos zawstydza nieslusznie. A drugi element jest taki ze slusznie sie wstydzimy za innych ktorzy wstydu nie maja.

 • Engelking czyli powrót pedagogiki wstydu

  To jest odpowiedź na post Oszołoma, skasowany przez wroga dyskusji na forum publicznym. Oszołomie, przepraszam Cię w jego imieniu, bo on sam zapewne nie będzie miał jaj, żeby przeprosić Cię osobiście. Wstyd jest objawem uczuć patriotycznych. Jeśli uwiera mnie coś, co uczynili Polacy, to znaczy, że

 • Wypad dysku - wstyd

  Dziewczyny, bardzo wstydliwa sprawa. Podczas seksu analnego wypadł mi dysk. Wylądowałam na SORze. Wiadomo, tam jest profesjonalnie, zbędnych pytań nie było, zrobili co do nich należało. Nieopatrznie jednak wygadałam się na grupie dla koleżanek w pracy i jakimś cudem temat z niby zaufanego grona

 • Re: Lista wstydu polskiego Kościoła

  tade-k53 napisał: > Jak bardzo trudno wydobyć się spod władzy diabła, gdy spełniają się słowa Pisma: > ?Cała ziemia w podziwie spogląda na bestię? Skoro "cała ziemia" to ty również - nie wstyd ci?

 • "walczy z poczuciem wstydu"

  W nowym polskim filmie "kobieta sukcesu" walczy z poczuciem wstydu, bo .... zakochała się i ma romans z męzczyzną o 15 lat młodszym. Naprawdę aż w takiej kruchcie tkwimy? -- Ja odnoga piekła Nanga zła i wściekła.

 • Re: Wstyd być księdzem

  tade-k53Re: Wstyd być księdzem17.08.23, 15:34 Wstyd, jeśli nie złoży Przysięgi Antymodernistycznej. To jest ekskomunikowany.Niebo czy piekło? ------------------------------------------------------------------------------------- Tadziku grzeszniku, na razie nie ma dla Ciebie zbawienia.W grzechu

 • Pedagogika wstydu

  Skąd się bierze pedagogika wstydu? I jeszcze rozumiem media zagraniczne. Ale ze sami Polacy przekonują ze o Polsce, Polakach trzeba tylko źle? Na kanwie sąsiedniego wątku o imigrantach w Norwegii. Szok. Czy w innych krajach, narodach występuje takie zjawisko?

 • Nowy wstyd. Nowa poseł PO - pani Joanna.

  Będzie następna po p. Klaudji Jachirze "Ale ja mam taką wielką potrzebę, z immunitetem przejść". Biorą wszystkich niezrównoważonych psychicznie, dewjantów. Pani Dorota wyrażała tutaj swój szacunek dla pani Lempartowej "wypierd.lać!" Jako wyborca PO. Patologje do Sejmu. Wyborcy PO kochają patologje.

 • OT - Lista wstydu po roku

  Pisał Hukerski o francuskich kurtyzanach. Tu szerzej: "Lista wstydu po roku od wybuchu wojny. Oto marki, które kurczowo trzymają się Rosji "Merci" ? może powiedzieć władimir putin niemieckiej firmie August Storck KG za to, że ta utrzymuje swoją działalność w rosji. Dlaczego rosjanin ma mówić do