witaj w podróży

Więcej o:

witaj w podróży

 • Kuba niejedno ma imię. Te miejsca trzeba zobaczyć

  się wprost na ulicy. Wizytówkami stolicy są El Capitolio, bulwar Malecon z piękną panoramą miasta i katedra San Cristobal. Warto też zagubić się w labiryncie ulic i placów Starej Hawany, ostatnio częściowo odnowionej. Kuba - Hawana / mat. Witaj w Podróży *** Tekst pochodzi z najnowszego wydania magazynu Kuba

 • Gdzie na urlop? Wakacyjne atrakcje weekendowe [POLSKA I EUROPA]

  : to wspaniałe miejsce na rodzinną wyprawę. Osada po letniej przerwie wznowi działalność w pierwszy weekend września. A już w drugi weekend planowany jest festiwal wikingów. Więcej: www.jomsborg.pl. Tekst pochodzi z magazynu " Witaj w Podróży "

 • Małopolska - wakacje na trasie Tour de Pologne

  na stronach Małopolskiej Organizacji Turystycznej: www.mot.krakow.pl Biuletyn Informacji Publicznej "Wrota Małopolski": www.malopolska.pl Szlak Architektury Drewnianej: www.drewniana.malopolska.pl Źródło: "Witaj w Podróży"

 • Gdzie na majówkę? 16 propozycji dla każdego

  przepisów ochrony przyrody! Zobacz także: Rowerowa majówka w Polsce - 8 sprawdzonych pomysłów Majówka dawniej - zobacz stare zdjęcia! 12 pomysłów na majówkę w Polsce   Tekst pochodzi z magazynu "Witaj w Podróży"

Wypowiedzi na forum o:

witaj w podróży

 • Konkurs Wakacyjny Witaj w Podróży

  Co prawda wakacje już się skończyły, ale nas nie opuszcza letni nastrój! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was wakacyjny konkurs, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Jak je zdobyć? Szczegóły pod poniższym linkiem. Pozdrawiamy Redakcja Witaj w Podróży