wilmington

Więcej o:

wilmington

 • Tajemniczy strażnik angielskich nizin

  Long Man jest kamienną figurą ułożoną na stokach wzgórza Windover w pobliżu miasteczka Wilmington w hrabstwie East Sussex. Miasteczko Wilmington nie wyróżnia się niczym szczególnym, ot spokojna wioska z gatunku tych leżących na dnie dolin. Białe, kamienne kościółki czuwają w nich nad pomyślnością

 • Aleksandra Ziółkowska-Boehm, pisarka i dziennikarka*

  Mamy tam dom z ogrodem, do którego zawsze z przyjemnością wracam. Co roku jednak spędzam w Polsce dwa miesiące; teraz, dzięki stypendium Fulbrighta, jestem na dłużej. Niczym ambasador bronię Polski w Ameryce i Ameryki w Polsce. Szczególnego uczucia nabrałam też do kilku miast, w których żyłam, np.

Wypowiedzi na forum o:

wilmington

 • Bilety lotnicze do Wilmington (Delaware)

  Czy orientujecie się jaki jest koszt biletu lotniczego do Wilmington w stanie Delaware? I ewentualne koszty wizy i czas oczekiwania. A może możecie podać linki do tanich lini lotniczych oferujących loty do USA

 • Re: Bilety lotnicze do Wilmington (Delaware)

  Faktycznie. Już się zorientowałam, że taniej wyjdzie, jeśli kupię bilet np. do Philadelphi, a do Wilmington dojadę pociągiem.

 • Re: Bilety lotnicze do Wilmington (Delaware)

  A musisz leciec do Wilmington, DE? Do mniejszych miejscowosci zawsze za bilety drozsze. A moze do Philadelphi, PA lepiej?? To bardzo blisko. Albo Washington DC?? Choc ten ostatni pewnie wcale taki tani tez nie bedzie.