wędrówka

Więcej o:

wędrówka

Wypowiedzi na forum o:

wędrówka

 • Piesza wędrówka po górach

  Słuchajcie, wy jesteście skarbnicą wiedzy więc może mi coś poradzicie... W niedzielę wybieram się na całodniową pieszą wędrówkę po górach. Z dala od cywilizacji itd. Czy są tu może jacyś piechurzy, którzy doradziliby mi co jest niezbędne podczas takiej wędrówki. Co się sprawdza jako prowiant itd. I

 • Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy

  Witaj Mieszkamy dosyć daleko, więc zbyt często nie możemy sie spotykać. Jakiś konkretny termin wizyty w Katowicach? Byłaby niezła okazja do spotkania ;) Lubię także wędrówki po górach i wyjazdy do miejsc gdzie jest morze i jest ciepło :) Pozdrawiam :)

 • "Życiem wędrówka"

  Chciałbym Wasze szczere do bólu komentarze. Muszę zasięgnąć rady. Niedawno napisałem wiersz zainspirowany piosenką "Całe życie przed tobą" Marka Grechuty. Obawiam się, że treści zawarte w tym wierszu, nie są do końca prawdziwe. Czegoś mi tutaj braknie... ŻYCIEM WĘDRÓWKA Życiem wędrówka, cóż w tej

 • Re: Wędrówki, teatr, kino, opera, basen, kawa, wy

  Witaj. Fajnie, że się odezwałaś. Mieszkam niedaleko Warszawy, ale jak jest coś ciekawego do obejrzenia/posłuchania, to chętnie pojadę gdzieś dalej. Bywam też w Katowicach (teraz planuje wypad do Galerii Szyb Wilson na Van Gogh Multi-Sensory Exhibition). Bardzo lubię kontakt z naturą, szczególnie

 • Wędrówki menelstwa do sąsiada

  Sąsiad handluje tytoniem, o rana wędrówki po wspólnej klatce schodowej szemranego towarzystwa po kilka skręconych papierosów.No szlag mnie trafia, nie będę po każdym żulu wychodzić i dezynfekować klamek, co robi ematka, yebie sąsiada czy od razu stawia na nogi wszystkie służby??

 • Re: Dania gotowe na wędrówki.

  Ja ostatnio zapomniałam o jogurcie w kącie lodówki, rzeczywiście prawie wyszedł, jeszcze kilka dni i byłby w 100% gotów do wędrówki... -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"

 • Beskidzkie wędrówki

  Szukam chętnych osób na jesienne sobotnie wypady w Beskidy. Ja - kobieta (+45) z Katowic uwielbiająca piesze wędrówki po górach.

 • "magiczna wędrówka"

  Czy ktoś już bawił się w "magiczną wędrówkę"? Po wpisaniu hasła "na Pokątną" (chyba takie jest właśnie jest hasło?!) i zatwierdzeniu wyświetla się napis: Niestety nie udało się, spróbuj ponownie... Czy to już koniec wędrówki? A ja chciałabym zobaczyć co jest dalej!

 • wędrówka...

  Bardzo proszę o napisanie pytań jakie mieliście na prezentacji z polskiego i na jakich lekturach oparliście ją. Mój temat to motyw wędrówki na przykładzie wybranych utworów. jak ktoś miał podobny to proszę o pomoc :)

 • Piesze wędrówki... :-)

  Chciałbym żeby w wątku znalazły się fotograficzne ślady naszych pieszych wędrówek; rajdów, spacerów, wycieczek... Piesze wędrowanie jest jednak mimo wszystko podstawą podróżowania. Zapraszam do zamieszczania zdjęć, i do pieszego wędrowania. :-)