święto

Wypowiedzi na forum o:

święto

 • ?Idą święta ?

  Jak wyżej, idą :) Już tylko 6 tygodni. Kto już rozpoczął przygotowania? Co jecie dobrego na święta.p? Ostrzegam, jam świr w temacie :)

 • A kto zmniejszy wydatki na święta?

  A kto zmniejszy wydatki na święta? Czy inflacja nie zrobiła wam różnicy w portfelu? Mi chyba robi. Chociaż w momencie rozpoczęcia kryzysu akurat dochody nam się zwiększyły. Tylko własciwie, akurat świątecznie, nie specjalnie z czego kroić.

 • kim są święci...

  Kim są święci, "którzy nie zostali ani kanonizowani, ani beatyfikowani"? Pytam serio, bo właśnie usłyszałam w tvp, że obchodzimy dziś święto także tych świętych, o których wyżej. -- Ja odnoga piekła Nanga zła i wściekła.

 • Co sądzicie o halloween i obchodzeniu tego święta?

  Czy też uważacie jak księża, że to pogańskiej święto i katolicy nie powinni go obchodzić?

 • 15 październik "Święto wyzwolenia Polski od PiS"

  Mam pomysł na nowe święto. 15 październik "Święto wyzwolenia Polski od PiS". Coroczne święto bez wolnego dnia od pracy. Co wy na to? -- Piękne motto. mazala2 napisał: > Komunizm to idea do której realizacji ludzkość musi dążyć nawet wbrew swojej tymczasowej woli.

 • Święta Matko Różańcowa, szczęśliwego święta! ??

  Święta Matko Różańcowa, szczęśliwego święta! ?? Kliknij, aby dołączyć do naszej grupy różańcowej i modlić się razem. Amen. Niepokalane Serce Maryi, Królowo Nieba i ziemi, rządź mną i naucz mnie, jak pozwolić, aby Serce Jezusa rządziło i zwyciężało we mnie i wokół mnie, tak jak rządziło i zwyciężało

 • Re: ?Idą święta ?

  W tym roku na święta wyjeżdżam, ale tradycji musi stać się zadość, więc na 6 tygodni przed świętami, w tym roku przed wyjazdem nastawiłam piernik staropolski. Co roku piekę pierniki, które uwielbiamy.

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Świątecznie jedzeniowo kupimy pewnie to, co zwykle, lubimy smaczne jedzenie, zwykle się nic nie marnuje, nadwyżki mrozimy i zjadamy, gdy zapracowani nie mamy czasu na gotowanie. Prezentowo cóż, kupujemy dla naszych dzieci + najbliższym dzieciom z najbliższej rodziny i sobie, rodzicom tylko gdy

 • Re: A kto zmniejszy wydatki na święta?

  Nie wiem, czy wydatki, ale odkąd święta są u mnie (i spędzamy je we czworo), robię ankietę pt. co kto chce jeść w święta - i to robię. Nic mi się nie marnuje, nikt się nie przejada, a wszyscy zadowoleni ze swoich ulubionych świątecznych potraw.

 • > Nie obchodzisz tego święta. ? - slusznie.

  kochamzapachfrezji napisała: > Nie obchodzę tego święta. > Nie obchodzisz tego święta. ? - slusznie. ja tez nie. bo to nie jest Swieto - tylko pewien "dzien szczegolny"