ślimaki

Więcej o:

ślimaki

Wypowiedzi na forum o:

ślimaki

 • Ślimak bezdomny

  mnie napadł. Jakimś cudem wlazł mi na nogę. Zdrapałem go z łydki, oślizgłej po nim, fuj! Czy ślimaki, jak psy, kopulują z odnóżami ludzkimi?

 • Katecheza buddyjska - warto podpalać ślimaki

  Co to znaczy że warto podpalać lub opalać żywe ślimaki i żaby, chodzi o to że należy składać bardzo wartościową ofiarę dla Buddy. Wielu ludzi składa buddzie ofiarę z jedzenie i roślin ale to właśnie opalane i męczone żaby i ślimaki to najlepsza ofiarą dla Buddy. Dawniej zabijano dzieci lub barany

 • Pomocy- ślimaki w ogrodzie ?

  Te gnojki zeżrą mi niedługo wszystko ? Co polecacie skutecznego, żeby wytępić ?, a jednocześnie nie zaszkodzić bezdomnym kotom, które dokarmiam i łażą mi po ogrodzie?Do kotów absolutnie nic nie mam, ale tych wstrętnych ślimaków już mam doooośćc?

 • Re: Ślimak bezdomny

  napisał: > Jakimś cudem wlazł mi na nogę. Musiał być bardzo szybki. Albo ty spałeś po promilach. > Czy ślimaki, jak psy, kopulują z odnóżami ludzkimi? Nie. Ten ślimak zmierzał po twojej nodze do najbliższego otworu nadającego się do kopulacji.

 • ślimak, ślimak...

  moje dzieci ostatnio zafascynowane ślimakami bardzo, w związku z tym podziwiaja ślimaki w ogrodzie, rysują slimaki, dziś było lepienie ślimaków z masy solnej ;) no i czytać oczywiście też chcą o ślimakach ;) mamy "Kolory Wilgi" z gumowym ślimaczkiem ;) "Bajkę o ślimaku Kacperku" w "Glob odkrywanie

 • ...ślimak zboczeniec...

  czego to już dochodzi... czy władza nasza kochana coś z tymi ślimakami zamierza zrobić?!... nie możemy pozwolić demoralizować naszych dzieci!... dość demoralizacji!... dość!... może ktoś podejmie odpowiednią uchwałę... zakazującą ślimakom obojnactwa... może Świdnik da "dobry" przykład?!...w dodatku

 • Ślimak

  Zmiana nazwy popularnego w Toruniu "ślimaka" na Ślimak Getyński była dobrym pomysłem. Najważniejsze, że nowa nazwa zawiera poprzednią więc nie będzie osób sprzeciwiających się tej zmianie. Zresztą dla torunian Ślimak Getyński zawsze będzie ślimakiem.

 • Re: Deszcz i ślimaki

  Zastanawiam się, czy te niebieskie granulki nie wabią ślimaków.

 • Wierszyk dla dzieci po ang. "Ślimak, ślimak..."

  Czy któraś z Was potrafi ładnie przetłumaczyć, najlepiej jako rymowankę: "Ślimak, ślimak pokaż rogi..." na angielski? To w ramach zaznajamiania małych Amerykanów z kulturą polską :)

 • Re: Pomocy- ślimaki w ogrodzie ?

  alicia033 napisała: > kup przeciwko ślimakom preparat z fosforanem żelaza . > Widzę że jest Target na ślimaki , stosowałam, jest skuteczny?