Rosomak

Więcej o:

Rosomak

 • Park Narodowy Yellowstone. Kamera zarejestrowała niezwykle rzadkie zwierzę

  śniegiem, zalesiony obszar. Ostatni raz siedem rosomaków zostało zarejestrowanych przez kamery na terenie Yellowstone w latach 2006-2009. Gatunek bliski zagrożenia Radość biologów wynika z tego, że jest to gatunek bliski zagrożenia. Szacuje się, że na świecie występuje ok. 2300 osobników. Obecnie rosomaki

 • Największe parki narodowe w Europie - które z nich warto odwiedzić?

  dla ponad 200 gatunków ptaków (m.in. takich jak Bielik, latawiec czarny, cietrzew, sokół wędrowny, jarząbek) i około 40 gatunków ssaków takich jak np. renifery, zające, sobole, norki europejskie, wilki, lisy, niedźwiedzie brunatne czy rosomaki. Wśród nich są gatunki znajdujące się w Czerwonej księdze gatunków

 • Sztramberk. "Morawskie Betlejem". Tu święta nigdy się nie kończą

  jaskini znaleziono szczątki niedźwiedzia jaskiniowego sprzed 12 tysięcy lat, lwa jaskiniowego, hieny, nosorożca włochatego, mamuta, żubra, tura, wołu piżmowego, lamparta, rosomaka czy renifera polarnego. Jeśli będziecie na wzgórzu Kotouc, wybierzcie się na punkt widokowy Bezruca. Znajduje się tam

 • Jakucja

  , choć straciło być może swój dawny charakter, jest jednak wciąż powszechnie uprawiane. Skóry i mięso upolowanych zwierząt dla wielu są jedynym źródłem dochodu i utrzymania. Wielkie łowy zaczynają się jesienią. Padają niedźwiedzie, łosie, dzikie renifery i rzadkie już rosomaki. Butelki po wódce napełniane

Wypowiedzi na forum o:

Rosomak

 • Rosomak

  Dziś po 8 wojskowy kołowy transporter opancerzony Rosomak zderzył się we Wrocławiu na ulicy Marii Curie - Skłodowskiej z osobowym fordem. Resztę doczytajcie w internecie. Rozważałam wyjazd do psa na 2 tygodnie do Wrocka, ale córa mi go podrzuci na zadupie:-) U nas blogi spokój:-)

 • Re: Rosomak

  Rosomaki już na Ukrainie . Łącznie rząd w Kijowie miał zamówić 200 pojazdów z rodziny KTO Rosomak, w tym moździerze samobieżne M120K Rak .jak czytam .

 • Re: Rosomak

  gzesiolek napisał: > A tak dokładnie to Rak na podwoziu Rosomaka... Warto samemu najpierw doczytać ; > ) A skąd to kobieta musi wiedzieć .Wali ci od tego gorąca .Tytuł jest Rosomak .

 • Re: Rosomak

  Ulica Marii Curie - Skłodowskiej we Wrocławiu jest blisko ZOO. Może przez Most Zwierzyniecki lub wpław jakiś rosomak przedostał się ;)

 • Rosomaki i Raki dla Ukrainy.

  Ukraina kupuje w Polsce Rosomaki i Raki. Zakup finansują UE i USA. To juz drugi tak finansowany zakup Ukrainy po Krabach.

 • Re: Rosomak

  A tak dokładnie to Rak na podwoziu Rosomaka... Warto samemu najpierw doczytać ;)

 • Re: Rosomak

  gzesiolek napisał: > A tak dokładnie to Rak na podwoziu Rosomaka... To Mak na podwoziu Resoraka. Dla Danusi i Teodoraka Pisiorakow - wsjo rawno.

 • Re: Rosomak

  W październiku 2012 roku na rondzie Obornickim osobowe audi zderzyło się ze zmierzającym na poligon w Biedrusku transporterem opancerzonym Rosomak .Wypadki się zdarzają ,gdy ktoś się zagapi .

 • Re: Rosomak

  Jakiś czas temu w Poznaniu pani w Audi zaatakowała Rosomaka z wiadomym skutkiem. Widać to jakaś zorganizowana akcja -- Sygnaturka wykonała niedozwoloną operację! Zresetuj komputer i skontaktuj się z administratorem.

 • Re: Rosomak

  nousecomplaining napisał(a): > > Przeczytałam tylko nagłówek, teraz doczytałam szczegóły, pozdrawiam. > I uznałaś, że trzeba z tego zrobić wątek na forum. Gratulacje. Moja sąsiadka pr > zypierdoliła wczoraj swoim subarakiem we własny płot. Resztę doczytacie w inter > necie. Rozważam rezygnację z