reggio

Więcej o:

reggio

Wypowiedzi na forum o:

reggio

 • Reggio di Calabria-lotnisko

  Czy ktoś lądował na lotnisku Reggio di Calabria-podobno jest to małe lokalne lotnisko i są wątpliwości czy moga tam lądować duże samoloty (B.757)?Triada ma na Sycylię dostarczyć turystów z przesiadką w Reggio na prom.

 • jak dojechać do Reggio Emilia?

  muszę znaleźć jak najdogodniejsze polaczenie do Reggio Emilia, samolot z Warszawy do...? no wlasnie dokąd? czy ktoś wie jaki port docelowy wybrać (mediolan, Bolonia??) zeby potem najsprawniej dojechac do Reggio, no i potem wrócić. z góry dziekuję za podpowiedź:)

 • Tanie połączenia do Reggio Calabria ?

  Znacie tanie połączenia lotnicze do Reggio lub gdzieś w pobliżu tak żeby najwyżej pociągiem dojechać? Tanie mam namyśli 800-1000 zł Wiem, że we IT są duże promocje jeżeli lotniskiem startowym i docelowym jest Reggio ok 200? Lata ktoś w te rejony (calabria, sycylia) - jak podróżujecie?

 • Loty liniami Consulta Kraków- Reggio Calabria

  Czy ktoś leciał liniami Consulta z Krakowa do Reggio Calabria?????

 • polski sklep w Reggio Calabria

  Słyszałam, że gdzieś jest, ale nie umiem znaleźć:( moze jakaś dobra dusza wie gdzie kupię w Reggio polską kiełbachę albo inne dobrocie?

 • polecam lot Reggio C. -Kraków

  Reggio Calabria -->Kraków w 2 godzinki polecam, sprawdziłam na własnej skórze, punktualni, mili i ta cena :)

 • Reggio Calabria, bimbi in ostaggio nell'asilo ...

  Koniec dramatu w przedszkolu ... PAP - Uzbrojony w nóż mężczyzna zabarykadował się w przedszkolu w Reggio di Calabria, na południu Włoch. Po kilku godzinach negocjacji policja wkroczyła do przedszkola bocznymi drzwiami i zaskoczyła napastnika. W budynku było kilkanaścioro dzieci i co najmniej jedna

 • W Kawiarni :reggio Emilia" źle traktują klientów

  Wczoraj (07.05.2009 r.), ok. godz. 17.50, wstąpiłem do kawiarni " Reggio Emilia" w Bydgoszczy. Zamierzałem zjeść porcję lodów, siedząc w ogródku letnim. W kawiarni było tylko kilku gości. Kelner (mlody mężczyzna) kategorycznie przekazał mi informację, że lody należy kupować tylko w okienku obok

 • Pociąg z Neapolu do Reggio

  Witam bardzo wszystkich prosze o pdanie mi jak najlepiej sie dostac z Neapolu do Reggio? Najlepiej pociąg ale jessli prom to też mozże byc. Przylatuje smolotem do Neapolu około 8.40. ale jesli macie inna sugestię to prosze o pomoc. NA prawde zależy mi na dobrej inormacji Pozdrawiam Ania

 • Tropea,Villa San Giovanni,Reggio di Calabria

  Szukam informacji o Tropei,Villa San Giovanni,Reggio di Calabria,Messina, Cefalu i Palermo-wszystko co sie da:co zwiedzić,gdzie spać,gdzie tanio zjeść, czy terny są bezpieczne.Bardzo prosze o odpowiedz.Z góry dzięki.